1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

14 березня – День українського добровольця

17274541_1269971209717520_510447636_n-1

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу українського суспільства 14 березня  в Україні проголошено Днем українського добровольця.

День українського добровольця – це свято справжніх патріотів. Людей, які свідомо, за покликом серця у важкий для своєї країни час стали на захист суверенітету і територіальної цілісності.

На початку подій на Сході країни, у березні 2014 року, мужні сини і доньки покинули тепло своїх осель і, ризикуючи власним життям, стали на захист територіальної цілісності та незалежності Батьківщини. Ми знаємо, що для кожного з них – це був складний та важкий шлях.

Вшанування мужності і патріотизму та забезпечення збереження пам’яті славетних героїв-добровольців Зіньківщини та України, які загинули під час виконання обов’язків у складі добровольчих формувань, є необхідним виявом вдячності та поваги з боку українського суспільства.

           День українського добровольця стане однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців.

Від імені депутатського корпусу та від себе особисто щиро вітаю всіх добровольців Зіньківського району, патріотів, котрі свідомо, за покликом серця в скрутний для своєї держави час стали на захист її суверенітету та територіальної цілісності.

Дякую вам за сумлінну службу, мужність та самопожертву!Миру, витримки та здоров’я вам і вашим сім’ям! Вічна пам’ять добровольцям, які загинули захищаючи Україну! Герої не вмирають! Слава справжнім воїнам України!

 

Голова районної ради,

Сергій Нерозя

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>