1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

204 річниця Дня народження – Тараса Григоровича Шевченка

2

«І мене в сім’ї великій,
Сім’ї вольній, новій,
Не забудьте пом’янути
Незлим тихим словом…
»

Т. Г. Шевченко

9 березня ми відзначаємо 204 річницю від Дня народження великого пророка, поета, Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.

Кожен, хто успадкував від Тараса Шевченка його жагучу любов до України, її народу, незрівнянної української мови – відчуває гордість, усвідомлюючи себе нащадком Великого Кобзаря. Видатний поет через усе своє нелегке життя проніс любов до рідного слова і своєї землі.

Уся його творчість зігріта гарячою любов’ю до Батьківщини, пройнята священною ненавистю до ворогів і гнобителів народу. Його думи, пісні, полум’яний гнів, боротьба за світлу долю трудового люду були думами, піснями, гнівом і боротьбою мільйонів…

Читаючи твори Кобзаря, кожен із нас національно самостверджується, духовно очищується, морально зміцнюється.

Немає сумніву, що, як і мріяв великий пророк, «оживе добра слава, слава України».

Тож нехай Тарасове слово для кожного з нас і надалі буде не тільки поезією, яку ми вивчаємо й пам’ятаємо, а й національним духом єднання української нації, з якого кожен для себе черпатиме сили та віру у світле й квітуче майбутнє Зіньківщини та України.

Минатимуть роки, спливатимуть віки, а Тарас Шевченко залишатиметься у пам’яті нащадків, бо є і буде Україна і народ український! Пам’ятаймо, люди його заповіт: бути єдиною, дружньою родиною!

 

Голова районної ради,

Сергій Нерозя

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>