1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

7 грудня – День місцевого самоврядування в Україні

dsc00

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати рад усіх рівнів, мешканці Зіньківщини!

Прийміть найщиріші вітання із Днем місцевого самоврядування – державним святом, встановлення якого засвідчує значимість цього важливого інституту демократичного суспільства.

Місцеве самоврядування – це вибір вільних громадян, які довіряють обраним ними представникам і наділяють їх владними повноваженнями.

Органи місцевого самоврядування нашого району забезпечують участь людей у розв’язані життєво важливих проблем, налагоджують зв’язки між громадянами, створюють умови для реалізації суспільних інтересів. На них покладена велика відповідальність, як за соціально-економічний стан територіальних громад, так і за благополуччя їх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл, селища й міста.

Сьогодні потужну силу місцевого самоврядування на Зіньківщині представляють понад 300 депутатів рад усіх рівнів та 25 голів територіальних громад. Майже у 10 разів цю цифру перевищує число громадян, які беруть участь у вирішенні питань підтримання громадського порядку, розвитку охорони здоров’я, освіти та культури, благоустрою населених пунктів району, тобто, всі ті, хто втілює в буденне життя принцип самоорганізації населення.

І наше з вами головне завдання – зробити все, щоб започаткований процес децентралізації влади не згас, а ми дійсно відчули передані повноваження в земельній, бюджетній та соціальній сферах, які дадуть можливість не втратити українське село і зробити так, щоб громади були самодостатні.

Ніхто це краще не зробить, ніж місцеве самоврядування. Тому що саме ми наближені до людей, знаємо їх потреби, проблеми, а також знаємо й наші можливості.

Лише наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадянська позиція працівників органів місцевого самоврядування нашого району є гідним внеском у розбудову держави в цілому.

Упевнений, що подальший розвиток та вдосконалення самоврядування в нашому районі буде запорукою збереження миру й злагоди.

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, на вас випадає найбільше навантаження, тягар та біль людських проблем. Ви найближче до простого люду, і саме ви, не маючи достатньої фінансової підтримки на реалізацію ваших повноважень, намагаєтесь вирішувати найболючіші питання людей – членів ваших громад. Велике вам за це спасибі.

Усвідомлюючи, що майбутнього не буває без минулого, пам’ятаємо і шануємо людей, які стояли біля витоків діяльності Зіньківської районної ради демократичних скликань та всебічно сприяли її розвитку. Починаючи з 1990 року, районну раду очолювали Деркач Василь Васильович, Василинка Петро Євсейович, Золотоус Микола Іванович, Путря Олександр Олексійович, Ващенко Сергій Володимирович, Рись Андрій Андрійович. ЗО років і більше присвятили службі в органах місцевого самоврядування Максименко Сергій Миколайович, Сахно Галина Пантелеймонівна, Дорошенко Людмила Миколаївна, Костенко Валентина Василівна, Загорулько Володимир Григорович, Стеблівський Анатолій Дмитрович, Бублик Зінаїда Сергіївна.

Ми щиро вдячні кожному з них за внесок у становлення місцевого самоврядування нашого району.

Шановні земляки!

Від щирого серця я хочу привітати з днем місцевої демократії всіх, хто причетний до місцевого самоврядування: депутатів рад усіх рівнів, сільських, селищного та міського голів, секретарів, службовців місцевих рад, працівників виконавчого апарату районної ради, членів виконавчих комітетів та ветеранів, всіх мешканців Зіньківщини.

Бажаю усім вам міцного здоров’я, щастя, добра,наснаги та нових здобутків. Сподіваюся, що цей святковий день додасть настрою, надихне на нові звершення задля розвитку кожної громади.

Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою винагородою за нелегку працю, любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот, а надійними супутниками вам стануть розуміння й підтримка всіх територіальних громад.

Сергій НЕРОЗЯ, голова районної ради.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>