1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

А варто б і до людей дослухатись

590752

Як повідомив Малобудищанський сільський голова Борис Дядечко, вулицю Мотрони Назарчук рішенням сесії Малобудищанської сільської ради перейменовано у Соборну. Так вирішили депутати сільської ради після того, як всупереч згоді громади вулицю Жовтнева в селі розпорядженням голови обласної адміністрації було перейменовано на вулицю імені Мотрони Назарчук. Борис Дядечко говорить, що жителі сільської ради не мають нічого проти колишньої своєї землячки Мотрони Назарчук, але хочуть, щоб до їхньої думки обласне керівництво також дослухалося. Тож, дочекавшись шестимісячного терміну після розпорядження голови ОДА про перейменування вулиці (в рамках виконання закону про декомунізацію), депутати Малобудищанської сільської ради на численні прохання жителів вулиці все ж наполягли на своєму і назвали вулицю так, як вважали за потрібне, адже у їхньому селі жити їм, а не голові ОДА.

6 Коментарі А варто б і до людей дослухатись

 1. Віталій Григорович:

  Та Ви ето, приходьте на засідання громадської ради і розкажіть поважній громаді.

 2. Віталій Григорович:

  Ми, ето, провели ту громадську раду. Варела дуже голосно балакав, я його слухав відкривши рота. Він був як Ленін, махав руками, та , ето самоє, вигукував лозунги і чимось був незадоволений. Пожежа все зняв на відео і зробить монтаж.

 3. Валерій К.:

  Грамадская рада прашла. Паны “патриоты” с нас смеются. Але мы працюем для грамады. Глава наш пастаянно на работе, думает о грамаде. Мы падводим итоги наших здабуткив за год 2016. Як и абицяли мы, аэропорт запрацевал, только надо снег почистить. Не могут принять борт с Палтавы, взлетная смуга не чищена. Завод уже скоро запрацюет.Так шо паны “патриоты” можете праверить наши дасягнення с главой рда.

 4. Зіньківчанин:

  Діалог на громадській раді:
  Кулага: “Ви вообще формування бюджету розумієте ?”
  Горбачевський: “Да!”

  Ахахах я поржав, ну клоуни……
  Парні , жгітє єщьо!!!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>