1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Або терпіти наругу над країною, або боротися і йти вперед

APM6629-1024x734

Дострокові парламентські вибори – це єдиний вихід із критичної ситуації в державі, який дозволить перезавантажити владу.
Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко в програмі «Велике інтерв’ю з Євгеном Кисельовим» на телеканалі «NewsOne».
Вона висловила думку, що в українців сьогодні є три шляхи.
«Перший вибір у людей – це споживати «мантри» президента і його оточення та терпіти все, що вони пропонують, терпіти, поки всі експерименти зроблять над країною. Друге – це демократичні перевибори до парламенту. І третій вихід: якщо тупик – тоді право на повстання», – висловила своє бачення політик.
Юлія Тимошенко нагадала, що Україна вже двічі повставала і, за її словами, «двічі через маніпуляцію свідомістю, адже через пропаганду ті ж клани приводили своїх маріонеток до влади».
«І тепер вони кажуть, що все добре. Кажуть, що це реформи, які через 5- 7 років приведуть до щастя. Щастя в таких реформах не буде! 25 років водять людей просто по колу, і стає все гірше!» – переконана лідер партії.

Твердження, що дострокові вибори дестабілізують країну, Юлія Тимошенко вважає «мантрою, яку нав’язують провальні політики країни».
«Сьогодні 91 % людей в країні вважають, що влада веде країну у неправильному напрямку», – нагадала вона.
Тож лідер партії переконана, що люди «мають або далі терпіти цю наругу над країною, погрузнувши у бідності і корупції, або боротися і йти вперед».
«Я вважаю, що дострокові парламентські вибори – це єдиний вихід. Хто їх не хоче? Їх не хочуть збанкрутілі політики, у тому числі, «Народний фронт» з Яценюком, який продовжує все вирішувати не в інтересах людей… Не хочуть нові обличчя, ні на що не здатні», – вважає Тимошенко.
Щодо третього можливого шляху – повстання – лідер «Батьківщини» із застереженням звернулася і до політиків, і до людей: «Сьогодні ми живемо в непростий час: на нашій території йде війна, яку нам нав’язали. І сьогодні повстання може бути використано зовнішнім агресором».
Окрім того, Голова фракції звернула увагу, що в українському парламенті вже не існує коаліції.
«Фракції опозиції письмово звернулися до спікера Андрія Парубія з проханням дати поіменний список депутатів у коаліції з їх підписами. Нам сказали, що не можуть дати цей перелік, тому що коаліції де-факто не існує. І це означає, що у президента давно сплив термін, коли він мав видати указ про дострокові парламентські вибори. Парламент сьогодні нелегітимний, тому що він має підтримку у суспільстві не більше 2 %», – уточнила Юлія Тимошенко.
Вона також припустила, що глава держави оголосить дострокові вибори, якщо «відчує, що довіра до нього вже впала нижче нуля і йому треба якимось чином переформатувати владу».
«Тоді перед ним стоятиме вибір: або складати свої повноваження як людини, яка не впоралася з поставленими країною завданнями. Або йому доведеться оголошувати дострокові парламентські вибори», – зауважила голова партії.
Тимошенко впевнена, що зараз треба обирати людей, які готові боротися зі системою, а безальтернативність – це теза, нав’язана президентом і його оточенням.
«Наша команда має достатньо досвіду, достатньо зв’язків у світі, достатньо знань, які треба країні запропонувати. І ми готові брати відповідальність на себе. І чим швидше відбудеться перезавантаження влади, тим швидше ми можемо повернутися на наш природний, український шлях розвитку», – запевнила лідер «Батьківщини».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>