1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Андрієві та його команді

DSC_0354

На жаль, ще до цього часу не встановлені особи більшості воїнів Великої Вітчизняної війни, яких вдалося відшукати пошуковцям, не віддані останні почесті захисникам нашої землі від фашистської навали. І лише завдяки старанням пошукових загонів, які знаходять останки солдатів, медальйони «смертники», вдається встановити особи загиблих та поховати їх в братських могилах з почестями.

Титанічну роботу у цьому плані проводить керівник Зіньківської пошукової групи патріотично-пошукової організації «Меморіал» Андрій Чернявський. За декілька останніх років йому вдалося знайти останки 35 бійців, у двох з них збереглися медальйони «смертники», тож рідні через стільки років дізналися, де загинули і поховані їхні близькі. Могили невідомих солдатів пошуковці знаходили на території всього району – у Зінькові, Опішні, Ступках, Тарасівці, Романівці, Комсомольському, Малих Будищах. Допомагали вести розкопки Андрієві зіньківчанин Віктор Мойсеєнко та чимало інших добровільних помічників, які побажали, щоб їхні прізвища не називалися. Райдержадміністрація постійно надавала пошуковцям всебічну підтримку та допомогу і надалі буде це робити. Висловлюємо велику подяку Андрієві Чернявському та його команді у поверенні історичної пам’яті.

Віталій ПАНЧЕНКО, голова райдержадміністрації.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>