1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

АРЕШТОВАНИЙ ЕКС-КЕРІВНИК ДЕРЖЗЕМІНСПЕКЦІЇ ПОЛТАВЩИНИ ВИЙШОВ ПІД ЗАСТАВУ, ВЧЕТВЕРО МЕНШУ ЗА РОЗМІР ХАБАРА

moneyСпійманий на 760 тисячах гривень хабара екс-керівник Держземінспекції Полтавщини вийшов під заставу у 176 тисяч гривень

Октябрський райсуд Полтави обрав міру запобіжного заходу затриманому на хабарі колишньому співробітнику Держземінспекції Полтавщини (нині Держгеокадастр) Олександру Авраменку. 25 січня суддя Лариса Кулешова постановила взяти його під варту із правом внесення 176 тисяч гривень застави. Про це «Полтавщині» стало відомо з реєстру судових рішень та офіційного сайту суду.

Нагадаємо, Олександра Авраменка затримали 23 січня під час отримання 757 тисяч гривень хабара. Гроші він вимагав за сприяння у видачі документів на право користування земельною ділянкою на 88 гектарів.

За даними Мін’юсту, Олександр Авраменко керував Держінспекцією з контролю за використанням і охороною земель у Полтавській області допоки діяльність органу не припинили. Після утворення полтавського Держгеокадастру колишній керівник брав участь у конкурсі на посаду заступника начальника новоствореного органу і став другим кандидатом. Нині разом із дружиною він володіє ТОВ «Горизонт». Фірма зареєстрована у Полтаві, у квартирі будинку по вул. Соборності, 59а. Основний вид її діяльності — сфера інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах.

За даними реєстру судових рішень, упродовж року (з 18.06.2015 по 05.04.2016) директор СФГ «Род» звертався до ГУ Держгеокадастру у Полтавській області із заявами про поновлення договору оренди земельної ділянки у Жданівській сільраді Лубенського району. Кожного разу він отримував відмову. У жовтні 2017 року цими питаннями почала займатися інша людина — представник фірми. Тоді він познайомився із Олександром Авраменком. Той пояснив, що без впливу у Держгеокадастрі поновити договір не вдасться і запропонував допомогу. Пояснив, що для вирішення питання потрібно 26,4 тисячі доларів (по 300 доларів за кожен гектар землі). Після цього, 8 грудня 2017 року, правоохоронці відкрили кримінальне провадження. В рамках розслідування справи оперативники вилучили документи фірми Авраменка — ТОВ «Горизонт». Серед них була і технічна документація на землю, поновлення договору оренди якої намагався зробити представник СФГ «Род».

12 січня 2018 року представнику «Роду» вдалося отримати Додаткову угоду про поновлення Договору оренди землі від 10.11.2010. Договір зареєстрували у Лубенському відділі ГУ Держгеокадастру у Полтавській області. За три дні Олександр Авраменко почав вимагати гроші за сприяння у поновленні для службових осіб геокадастру.

Гроші були передані 23 січня за «МакДональдсом». Купюри були помічені і несправжні. Саме під час їх передачі Олександра Авраменка і затримали.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>