1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

«Батьківщина» та Юлія Тимошенко знову попереду

6eae9aad2a62f5d50aaee165c732b609

Уже тривалий час у різноманітних рейтингах політичних партій першість тримає ВО «Батьківщина». Лідер цієї політичної сили Юлія Тимошенко також регулярно посідає першу позицію щодо президентських уподобань громадськості. Навіть більше, соціологи раз у раз стверджують, що саме Тимошенко здатна з неабияким відривом перемогти в другому турі виборів президента України чинного главу держави. Та нині політика в принципі назвали лідером довіри українців. Про це свідчать дані опитування, проведеного Центром «Соціальний моніторинг», Українським інститутом соціальних досліджень ім. О. Яременка і  Інститутом аналізу та прогнозування.

Як з’ясувалося, лідеру ВО «Батьківщина» довіряють 24,5% респондентів. На другому місці за рівнем довіри українців опинився Анатолій Гриценко («Громадянська позиція») – 22,9%. Найменше українці довіряють екс-прем’єрові Арсенію Яценюку – 7,4%.

До речі, згідно з результатами дослідження, якби вибори відбувалися найближчої неділі, то участь у голосуванні взяли б 66,7% українців, не голосували б 28%, вагаються із відповіддю – 5,3%.

Респондентів також запитали, за кого б вони віддали свій голос, якби наступної неділі відбувалися вибори президента України. 13,6%  тих, хто піде на виборчі дільниці, підтримають лідера «Батьківщини» Юлію Тимошенко.

Щодо партійних рейтингів. Отож, якби вибори до Верховної Ради відбувалися наступної неділі, то за Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» проголосували б 13,5% опитуваних. До речі, аналогічне опитування, проведене соціологічною групою «Рейтинг» кілька місяців тому, свідчило, що до Верховної Ради дев’ятого скликання можуть потрапити вісім політичних сил.

Цікава тенденція: порівняно з даними подібного опитування, яке проводив Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) кілька місяців тому, Верховна Рада стрімко втрачає довіру. Раніше парламенту не довіряли 82,1% громадян. Нині ж на 3,1% більше.

Надзвичайно актуальним зараз є питання зняття депутатської недоторканності. Тож у респондентів запитали, як вони ставляться до ідеї позбавлення народних обранців імунітету. Позитивно оцінили таку ідею 94,8%, негативно – 2,2%, не визначилися із відповіддю 3%. При цьому 86,9% опитуваних погодилися з тим, що варто внести зміни до Конституції щодо цього питання, 5,3% – не підтримують таку ідею, 7,8% – не визначилися.

Інтерв’юери поцікавилися думкою респондентів щодо того, чи повинна наша держава скасовувати мораторій на продаж сільськогосподарської землі. 16,4% громадян відповіли «так», 11,9 % – вагаються із відповіддю, а 71% зазначили, що ринок землі відкривати не можна.

      За матеріалами газети «Вечірні вісті».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>