1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

«Батьківщина» зареєструвала законопроект про продовження мораторію на продаж землі до 2022 року

preview222

Партія «Батьківщина» виступає категорично проти приватизації землі, яка залишається чи не єдиною стратегічною власністю народу. З метою запобігти розпродажу землі з 1 січня 2017 року, фракція «Батьківщина» зареєструвала у Верховній Раді законопроект №5123, яким передбачається продовження мораторію на продаж землі до 2022 року. Партія вимагає його негайного розгляду та ухвалення.
Автором законопроекту про продовження мораторію стала лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко. Вона вважає маніпуляцією влади розмови про те, що продаж сільськогосподарської землі дозволить залучити мільярдні інвестиції. Оскільки станом на сьогодні законодавчо не встановлено чітких, прозорих та економічно вигідних для держави та вітчизняного села умов обігу земель сільськогосподарського призначення.

Народний депутат від «Батьківщини», член аграрного комітету парламенту Вадим Івченко пояснив, що законопроект №5123 покликаний захистити національні інтереси України, продовольчу безпеку держави і права громадян та юридичних осіб – власників земельних ділянок.
Вадим Івченко впевнений в тому, що запровадження вільного обігу земель сільгосппризначення з 2017 року призведе до аграрного рабства. Адже збагатяться лише представники великого капіталу, а селяни, отримуючи мізерні зарплати та пенсії, будуть за безцінь позбавлені земельних ділянок – єдиного джерела виживання.
На сьогодні земля є гарантом продовольчої безпеки країни та залишається ледве не останнім вітчизняним ліквідним ресурсом у держави. Скасування у таких умовах мораторію в жодному разі не відповідатиме національним інтересам держави.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>