1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Проголосувало1, рейтинг: 5,00 out of 5)
Loading ... Loading ...

БАТЬКІВЩИНА» ЗМУСИЛА ВЛАДУ ПОГОДИТИСЯ НА СКАСУВАННЯ ПОДАТКУ З ПЕНСІЙ

385043444

Тривалий і потужний тиск фракції «Батьківщини» на Президента та Уряд призвів до того, що 19 травня Верховна зробила перший важливий крок для скасування податку на пенсії. У першому читанні був прийнятий законопроект № 4542 щодо скасування 15%-го податку на пенсії. «За» проголосувало 307 народних депутатів, в тому числі фракція «Батьківщина» у повному складі.

 «Батьківщині» вдалося дотиснути уряд, який погодився скасувати таку ганебну практику як оподаткування пенсіонерів. Ми з першого дня відстоювали позицію скасування податку на пенсії, як неприродного, недопустимого і аморального, що принижує пенсіонерів» – заявила Юлія Тимошенко, коментуючи це голосування.При цьому, перед голосуванням лідер «Батьківщини» попросила головуючого зняти з розгляду розроблений нею відповідний законопроект з метою досягнення загального позитивного результату з цього питання. 

Юлія Тимошенко також нагадала, що наша фракція жодного разу не голосувала за це та інші подібні антисоціальні рішення, ні при ухваленні бюджету-2015, ні при прийнятті бюджету на 2016 рік, і наголосила, що «всі, хто за це голосував, несе пряму відповідальність перед людьми».

Водночас, Юлія Тимошенко зауважила, що дане рішення парламенту не скасовує податок на пенсії для працюючих пенсіонерів. Тому наступного пленарного тижня «Батьківщина» зробить все, аби дотиснути Уряд та парламент і зняти податок з усіх без винятку пенсіонерів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>