1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

“Батьківщинівці” Полтавщини взяли участь в публічній презентації «Програми дій Юлії Тимошенко».

ФОТО 12.02

Делегація “батьківщинівців” від Полтавщини долучилася до знакової для України події — презентації “Програми дій Юлії Тимошенко”, яка відбулася 12 лютого в Києві, в Українському домі.

Про це повідомляє прес-служба Полтавської обласної парторганізації.

За словами керівника делегації, голови Полтавської обласної організації ВО “Батьківщина” Руслана Богдана, Заклик до нації, який лідер ВО “Батьківщина” Юлія Тимощенко виголосила спільно з Валентином Наливайченком, – надзвичайно потужний і вчасний посил.

«Ми на місцях гостро відчуваємо, настільки кланово-корумпованою є нинішня влада — від найвищих кіл до найнижчих! Влада фактично нищить свій же народ — тотальною корупцією, непомірно високими цінами комунальних тарифів, бездумним податковим тиском. Нинішня влада може бути визнана такою, що чинить геноцид проти людей своєї ж країни! Так далі жити не можна! Потрібне, як сказала Юлія Тимошенко, повне перезавантаження держави, із зміною  Основного Закону, із повною заміною парламенту», – підкреслив Руслан Богдан.

Він також зазначив, що об’єднання команд партії «Батьківщина» та громадської організації «Антикорупційний рух» та проголошена в Українському домі ініціатива створення Громадської Національної Асамблеї для розробки нової Конституції України, спрямованої на закладення нової основи національного розвитку держави, – мають стати початком кардинальних змін в Україні.

«Саме з таким переконанням ми повертаємося на  Полтавщину! Ми віримо, що  разом можна боротися за країну.  Ми донесемо цю думку до кожного полтавця. Адже не підлягає сумніву — ми в силах змінити все!», – сказав голова Полтавської обласної організації ВО «Батьківщина» Руслан Богдан.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>