1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Бірківці були сильнішими

32290736_2121906651431661_122867817358819328_n

Традиційно у квітні на території Зіньківського району проходить весняний кубок «Пролісок» з футболу серед аматорських команд. У цьому році взяли участь 8 команд Зіньківського району, жеребкування розділило їх на дві групи, в яких матчі проходили за коловою системою задля визначення півфіналістів. У півфіналі зустрілися 4 сильніших команди: «Старт» с. Бірки, «Майяк» с. Човно-Федорівка, «Чайка» с. Дейкалівка та «Рубін» с. Шилівка.
Переможцями півфіналів стали спортсмени с Бірки та с. Шилівка. В запеклій боротьбі володарем кубку «Пролісок» Зіньківського району з футболу серед аматорських команд 2018 стала команда «Старт» с. Бірки. Почесними срібними медалістами стала ФК «Рубін» с. Шилівка. У грі за бронзові медалі між футбольними командами «Майяк» та «Чайка» сильнішою виявилася ФК «Чайка» с. Дейкалівка, яка зайняла третє місце.

Призери були нагороджені спільними грамотами Зіньківської районної ради, відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації та федерації футболу Зіньківського району, медалями, кубком та грошовими винагородами.
Нагородження проводила начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Кімлик-Яроха Л. А.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>