1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Бюро правової допомоги – до ваших послуг!

06-04-2016

1 вересня відділ «Зіньківське бюро правової допомоги» Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (адреса: вул. Воздвиженська, 64, м. Зіньків, тел.: 3-34-74), розпочав свою роботу. Прийом громадян здійснювала виконуюча обов’язки начальника бюро Суконька Катерина.

Громадяни не змусили себе чекати. Люди зверталися з різних питань, які їх найбільше турбують, а саме: щодо строків та порядку прийняття спадщини, дострокового виходу на пенсію, аліментів, купівлі-продажу, грошової оцінки нерухомого майна, розробки технічної документації на земельну ділянку, отримання витягів з Державного земельного кадастру та ін.

Прийом проходить наступним чином:

- особа, яка звернулася до бюро, викладає суть питання, заповнює необхідні документи для реєстрації клієнта;

- працівник бюро аналізує отриману інформацію та:

- надає юридичну консультацію;

- якщо особа потребує безоплатної вторинної правової допомоги – відбирає необхідний пакет документів та відправляє на розгляд до Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. На протязі десяти днів, з дня подання заяви, клієнту призначається захисник, або ж не призначається, якщо буде встановлено що вона такого права не має;

- заповнює талон для отримання безоплатної первинної правової допомоги (юридичної консультації), з яким направляє особу до компетентної установи/організації.

У другій половині робочого дня відбулося офіційне представлення «Зіньківського бюро правової допомоги».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>