1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Через епідемію грипу на Полтавщині головам райдержадміністрацій пригрозили звільненням

f181d7336a5bd5cfe43eecdf2f11d485

На Полтавщині від бактеріальної пневмонії, що виникла як ускладнення після хвороби, уже померли 13 людей. Про це на офіційній сторінці у соцмережі написав голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко.

– На сьогодні епідеміологічний поріг подолано у 20 з 25 районів Полтавської області. Найскладніша ситуація в Карлівському районі. В області дійсно померли 13 хворих, але не від «свинячого грипу, а від бактеріальної пневмонії, що виникла як ускладнення після хвороби. Лише в одному випадку під час розтину виявлено висів грипу штаму N1H1, проте його мають підтвердити ще лабораторні дослідження, – написав голова ОДА.

Більше того, Валерій Головко переконаний, що епідеміологічна ситуація
в кожному районі залежить від роботи чи бездіяльності голови райдержадміністрації.

– Йдеться про координацію роботи, співпрацю влади та лікарів у кожному районі, наявність усіх необхідних медикаментів у аптеках, запровадження карантину у освітніх закладах. Тому попередив очільників районів про персональну відповідальність за епідситуацію і бездіяльність. Аж до кадрових висновків. У випадку з Карлівським районом зокрема, – зазначив Головко. З його слів можна зробити висновок, що через епідеміологічну ситуацію в області очільники районів можуть втратити крісло керівника.

Як повідомив   на апаратній нараді директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак, одна з причин такого серйозного ускладнення (окрім хронічних хвороб, на фоні яких виникає пневмонія) – це несвоєчасне звернення до лікарів за допомогою. Хворі самотужки намагаються збити високу температуру, займаються самолікуванням і лише на 5-6 добу викликають «швидку». За словами Лисака, були випадки й відмови від госпіталізації.

За матеріалами сайту http://kolo.poltava.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>