1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

«Честь району перш за все!»

1

Нещодавно, на гірськолижній базі «Сорочин Яр», що в селі Стасі Диканського району, проходили змагання із зимових видів спорту серед сільських і селищних голів, голів об’єднаних територіальних громад і районних рад. Загалом взяли участь понад 120 представників органів місцевого самоврядування.

Місія будь-яких змагань – популяризація здорового способу життя і залучення молоді до спорту.

Змагання проходили з метою пропаганди та розвитку фізичної культури і спорту області для організації змістовного дозвілля жителів сільської місцевості та залучення керівників місцевого самоврядування до здорового способу життя.

Голови рад Зіньківського району підтримують здоровий спосіб життя, а тому з великою відповідальністю ставляться до спорту. З-поміж усіх команд, що зібралися, представників саме нашого краю було найбільше.

Наші учасники змагалися у таких видах спорту: гірські лижі та катання на тюбах.Представляли район начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Кімлик-Яроха та сільські голови району у повному складі. Очолював команду голова районної ради Сергій Нерозя.

«Честь району перш за все!» – саме під таким гаслом цілеспрямовано йшла до перемоги наша команда. Людмила Кімлик-Яроха посіла почесне 2 місце у обласних змаганнях! Щиро вітаємо нашу переможницю і команду з гідним результатом! Бажаємо, щоб кожне ваше досягнення наближало вас до заповітної мрії! Високих вам результатів і перемог! Пишаємося!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>