1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Проголосувало1, рейтинг: 1,00 out of 5)
Loading ... Loading ...

День державної служби!

HPjbuFhO

Шановні працівники та ветерани державної служби району!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня державної служби.

Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань та функцій держави – вкрай відповідальна справа, особливо сьогодні, коли йде активний процес реформування державної служби і побудови демократичної, суверенної, соціальної, правової держави.

Приємно відзначити, що переважна більшість державних службовців району демонструють високий професіоналізм, компетентність, ініціативність, відданість справі і патріотизм.

Висловлюю найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на благо жителів Зіньківського району.

Шановні працівники та ветерани державної служби району, у день професійного свята, від імені депутатського корпусу і від себе особисто, бажаю всім вам міцного здоров’я, щастя, добра, життєвих гараздів та Божої ласки у вашій важливій і відповідальній місії!

Вірю, що наші зусилля і надалі будуть спрямовані на побудову демократичності і свобод громадян, стабільного розвитку нашого краю, піднесення його престижу.

З повагою, голова районної ради

Сергій Нерозя

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>