1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

День Героїв Небесної Сотні!

500xNx33114.jpg.pagespeed.ic.Oz4-EcePJd

«А сотню вже зустріли небеса…»

Шановні жителі Зіньківщини! 20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні.

День Героїв Небесної Сотні – це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний вчинок став прикладом для майбутніх поколінь.

Сьогодні всі українці вшановують відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Ми завжди будемо в неоплатному боргу перед Героями, яких назвали Небесною Сотнею і які стали символом Революції Гідності. Адже ціною власного життя Герої Небесної Сотні довели, що наш український народ – нескорений, а дух його - незламний.

Такий же героїзм виявляють сьогодні українські воїни і добровольці, які захищають незалежність і територіальну цілісність нашої держави на Сході України.

Зіньківчани, ми повинні пам’ятати своїх Героїв поіменно: Іван Матвієвський, Микола Рясков, Віталій Кузьменко, Вадим Мирінець, Роман Яковець – ті, хто ціною власного життя поплатився за мир і спокій в неньці-Україні, аби чорна стрічка війни не доторкнулася Батьківщини. Це наші Герої, а Герої – не вмирають, вони живуть у пам’яті вічно!

У цей день я бажаю кожному, аби на рідній землі, освяченій кров’ю Героїв, панували мир і злагода. Зичу добра вам і вашим родинам, а нашій державі –проквітання, сили і слави. Слава Україні! Героям Слава!

 

Голова районної ради,

Сергій Нерозя

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>