1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

День Національної Гвардії України

17500058_1278272368887404_850498045_o

Шановні військовослужбовці Національної Гвардії України!

26 березня ми відзначаємо День Національної Гвардії України. Це важливе свято для кожного патріота, адже початок формуванню Нацгвардії поклав Майдан.

Сьогодні бійці Національної Гвардії боронять незалежність України, охороняючи стратегічно важливі об`єкти, стоячи на сторожі громадського порядку. Щодня доблесні гвардійці виявляють мужність і самовідданність у зоні проведення антитерористичної операції.

Вітаю усіх військових, які у лавах Національної Гвардії України служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави. Для українських воїнів служіння народу – найвища честь, покликання, обов`язок, на яких покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу.

Від імені депутатського корпусу і від себе особисто бажаю вам, гвардійці, міцного здоров’я, успіхів у військовій підготовці, миру і злагоди, сил та оптимізму, впевненості у завтрашньому дні.

 

З повагою, голова районної ради

Сергій Нерозя

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>