1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

День Національної поліції України!

1

Шановні працівники Зіньківського відділення поліції!

День Національної поліції України —свято, яке відзначається щорічно 4 липня, згідно з Указом Президента України від 4 квітня 2018 року № 97.

На працівників Національної поліції покладено відповідальне і благородне завдання – захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадян, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань.

Від імені депутатського корпусу і від себе особисто вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя.

Впевнений, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку наших громадян ви з честю виконуєте поставлені перед вами завдання із зміцнення законності та правопорядку в Зіньківському районі.

У цей святковий день прийміть щиру подяку за вашу самовіддану працю. Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті! Бажаю вам міцного здоров’я, мужності, витримки й наснаги, родинного добробуту і щастя!Хай тяжкий, але почесний обов’язок озивається лише людською вдячністю!

З повагою, голова районної ради

Сергій Нерозя

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>