1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

День скорботи і пам’яті жертв війни в Україні!

1466512024_0_autozoom_600x449

Шановні  жителі Зіньківського району!

22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшло у життя мільйонів українців. У цей день розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу — Велика Вітчизняна, яка забрала життя кожного п’ятого співвітчизника. І саме нашому народу завдячує увесь світ за мужність і героїзм, виявлені у смертельному двобої з фашизмом. Маємо гідно вшановувати світлу пам’ять наших земляків, віддавати належне нашим прадідам, дідам, батькам, сестрам, братам, які стали жертвами жорстокої боротьби з  нацизмом. Ці люди свято виконували свій воїнський обов’язок, захищали нашу Батьківщину і, не вагаючись, віддали своє життя в боротьбі. Їх імена, страждання і подвиг мають вічно бути у серцях нащадків.

Ніхто не має права забути, що трагедія 1941 року поклала початок переможному Травню 1945 року. Схиляємо голови перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна і низько вклоняємося захисникам рідної землі. Згадаймо в цей день у думках і молитвах кожного, хто поклав своє життя на вівтар боротьби за перемогу  у  Другій світовій війні.

 

З повагою, голова районної ради

Сергій Нерозя

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>