1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

День Служби безпеки України!

1

Шановні працівники та ветерани Служби безпеки Зіньківщини та України!

Служба безпеки є державним правоохоронним органом особливого призначення. Вона стоїть на сторожі законних інтересів держави та прав громадян, захищаючи від злочинних посягань суверенітет, конституційний лад, територіальну цілісність України, її економічний, науково-технічний та оборонний потенціал. Органи СБУ виступають ефективним інстументом викриття й попередження злочинів проти життя, честі та гідності людей, боротьби з корупцією та організованою злочинністю.

З нагоди професійного свята висловлюю вам вдячність за сумлінне й самовіддане виконання конституційного обов’язку, значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист політичних, економічних і військових інтересів держави.

Сподіваюся, що ви й надалі будете гідно служити суспільству і державі, з честю виконувати покладені на вас обов’язки з дотриманням принципів законності, справедливості та професіоналізму.

Від імені депутатського корпусу і від себе особисто бажаювам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпної енергії та нових звершень на благо Зіньківщини та України. Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими  постіними супутниками у житті.

 

 

З повагою, голова районної ради

Сергій Нерозя

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>