1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

День юриста

Без названия

Шановні юристи Зіньківського району!

Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто прийміть вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня юриста.

Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Рівнем вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність, моральний мікроклімат.

Переконаний, що юристи нашого району, яким властиве усвідомлене почуття відповідальності, й надалі вірно служитимуть інтересам України та її громадян, з честю примножуватимуть традиції своєї професії, докладатимуть максимум зусиль для утвердження ідеалів верховенства права та справедливості на теренах рідного краю .

Шановні юристи Зіньківського району, бажаю вам миру, життєвої наснаги та невичерпної енергії, нових досягнень у вашій благородній справі, мужності й непохитності. Нехай на вашому боці завжди будуть Закон, Правда та Справедливість, а в родині панує щастя, злагода та добробут!

З повагою – голова районної ради,

Сергій Нерозя

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>