1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

До Дня поважного віку та Дня ветерана

DSCN5947-570x340

30 вересня, у Зіньківському районному Будинку культури, відбувся святковий концерт з нагоди  Дня поважного віку та Дня ветерана.

 У заході взяли участь голова районної ради Сергій Нерозя, Зіньківський міський голова Сергій Максименко, голова райдержадміністрації Віталій Панченко

Керівники привітали  ветеранів війни та праці зі святом, побажали їм миру, міцного здоров’я, щасливої долі, радості, добра і віри в краще життя. Так, Сергій Нерозя зазначив, що цей день  є хорошою нагодою пильніше поглянути нам на проблеми найстарших представників громади та засвідчити їм  свою  повагу, любов та вдячність, адже за їх плечима – нелегкі життєві дороги. Наголосив, що депутатський корпус районної ради не стоїть осторонь проблем  ветеранів праці Зіньківщини. Так, на підтримку територіального центру соціального обслуговування району, у цьому році, із районного бюджету  було направлено понад 4,3 млн. грн.

Завершились вітання, нагородженням ветеранів праці грамотами різних рівнів.

Після чого, до присутніх із вітальним словом звернувся голова районної організації  ветеранів Володимир  Прислонський, котрий вручив подяки керівникам організацій та підприємств району і міста за фінансову підтримку ветеранів праці.

Продовжилось свято вокальними  вітаннями  артистів районного Будинку культури та ансамблю художньої самодіяльності Зіньківського територіального центру «Вербиченька, учасники якого – ветерани праці. Ансамблю у цьому  році виповнюється 10 років від дня заснування.

DSCN5931-300x171

DSCN5934-1-300x225

DSCN5942-300x246

4 Коментарі До Дня поважного віку та Дня ветерана

 1. Віталій Григорович:

  А чого не написали про мою промову ? Я теж виступав.

  • Аеродром:

   Віталій! Та ти лучший. Я ходив на концерт тільки щоб тебе послухать!!!

   • Громадянин:

    Повністю згоден. Теж довелось побути на концерті і почути “чарівну” промову нашого Кіси Вороб’янінова. Тільки щось я не помітив Остапа Бендера Кулаги… Може правда він був зайнятий більш важливішими справами, їм ще за свої досягнення треба звітувати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>