1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

До Полтави приїхала мандрівна виставка цікавої науки

30231Потримати в руках живого велетенського таргана, сісти на стілець із цвяхів, подивитися на себе через смугасте дзеркало та познайомитися з колискою Ньютона – все це та багато іншого можна було побачити та випробувати самому на мандрівній виставці цікавої науки, яка пройшла вчора, 16 грудня у Полтаві в приміщенні обласної ради.

Справжню наукову лабораторію до Полтави привезли представники «ЛандауЦентру» Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

– Кожен відвідувач, який сьогодні прийшов до нас, від малесенького хлопчика чи дівчинки до дорослого дідуся та бабусі зможуть взяти участь у науково-просвітницькому дійстві. Ми намагалися складні наукові явища втілити в прості експонати і експерименти, хоча це не так і просто. Для цього ми працювали декілька років і от власне в «ЛандауЦентрі» ми відпрацювали певну технологію просвітництва. Потім у нас виникла проблема, що до нас приїжджають з міст та районів, а от з маленьких сіл виїхати було важко. Тому ми вирішили, що «ЛандауЦентр» має бути «на колесах», – розповіла Вікторія Круглова, директор «ЛандауЦентру».

Найбільше гостям виставки подобається табуретка, в яку вкручено три з половиною тисячі шурупів. Цей експонат дуже просто демонструє перерозподіл маси. Випробувати цей дослід на собі змогли і полтавські школярі.

Всі експонати, представлені у Полтаві, є невеликими за розмірами, а вся експозиція поміщається до мікроавтобусу.

– Я з донькою намагаюся ніколи не пропускати такі дійства, адже вони допомагають дітям у цікавій формі вивчати складні поняття. Та це не менш цікаво і батькам, – говорить полтавка Анна.

Зауважимо, охочих потрапити на виставку було стільки, що волонтерам довелося впускати до зали частинами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>