1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Друге місце на міжнародних змаганнях

160512_sport_01

Нещодавно, у спортивному залі «Локомотив» м. Харків, відбувся 27-ий міжнародний турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2000-2002 р.н., присвячений пам’яті заслуженого тренера України, майстра спорту СРСР Леоніда Дуная.
У змаганнях взяли участь 257 юнаків та 96 дівчат з 23 команд України, Грузії, Вірменії, Турції, Молдови, Білорусії, Росії, Німеччини. Від Зіньківщини виступали спортсмени: Сергій Марченко ( до 42 кг.), Руслана Коростіленко та Анастасія Дрюк ( до 52 кг.), Андрій Шкицький (до 54 кг.)
Найкраще серед юнаків показав себе Сергій Марченко, який провів 4 зустрічі і отримав 3 перемоги, лише у фіналі поступився грузинському спортсмену. В підсумку 2-ге місце серед 16 суперників. Грамота, медаль і одна тисяча гривень призових.
У дівчат кращий результат у Руслани Коростіленко, яка отримала дві перемоги і поступилася у сутичці за 3-тє місце. В підсумку 5-те місце серед 16 суперниць.
В останній день змагань відбулися командні змагання, де було заявлено 18 команд. Перше місце у напруженій боротьбі виграла збірна команда України і отримала 15 тис. грн. призових.