1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Думка експерта: НАТО знищить ЗС РФ за 10-20 днів. Капітуляцію підписувати буде просто нікому. ІНФОГРАФІКА

12294892246_n

У тому випадку, якщо російський президент В. В. Путін наважитися на пряму конфронтацію з НАТО, протистояння Альянсу і Росії тривати не більше 10-20 днів, а капітуляцію з боку РФ підписувати буде просто нікому.

В цьому переконаний офіцер Пентагону, нащадок радянських емігрантів Давид Джуберг, який написав відповідний пост у ФБ з інфографікою, що відображає співвідношення сил РФ і НАТО.

02-55
“Неодноразово просили написати мій прогноз потенційної війни РФ з НАТО. Пишу тільки про те, що є в публічних джерелах. У Пентагоні, де я сьогодні працюю, є розробки планів війни з усіма країнами світу, але більш детальні плани війни з нестабільними і агресивними режимами. Ці плани ретельно складаються і постійно коригуються, іноді з моєю участю.

Потенційна війна з Росією не буде схожа на війну з Іраком в 2003 році. Хоча в РФ приблизно той же розмір армії і той же рівень технологічного розвитку. Тільки у Іраку була дисциплінована і досвідчена армія. І не було пияцтва і крадіжок.

Військова справа потужно зробила крок у майбутнє за останні 25 років. Війни виграються не солдатами, не танками і не літаками. Ось короткий сценарій війни Росії без союзників (Китай ваш конкурент а не союзник) проти 28 країн НАТО. Це війна 2% від світового ВВП проти 50% світового ВВП. Річний військовий бюджет $80 мільярдів РФ проти $800 мільярдів НАТО. Гвинтівка проти лазера.

Навіть якщо Путін наважитися на ядерний удар (я вважаю він наважиться), і навіть якщо половина радянських ракет злетять, США чудово захищені. Єдиний ризик, підводні човни поруч з кордонами, і то ми вважаємо що ми встигнемо перехопити. Відповідного ядерного удару не буде, є більш гуманні шляхи швидко закінчити війну.

Спочатку прилетять бомбардувальники невидимки (B-2 STEALTH), розбомблять військові об’єкти і заводи. Прилетять нові електро-магнітичні дрони ЧАМР (CHAMP) і назавжди імпульсом вимкнуть все електронне в найбільших містах. Все, ласкаво просимо в середньовіччя. Зграя Путіна або втече (КНДР, Іран, Сирія, Венесуела), або як щури будуть ховатися в бункері. Вся війна з Росією буде тривати 10-20 днів після перших ударів НАТО. Солдатів НАТО ніхто до капітуляції РФ не побачить. Одне питання Пентагон дуже хвилює, хто буде підписувати договір про капітуляцію?

Після війни, НАТО призначить офіцерів (може навіть мене) тимчасовими чиновниками і керівниками. Всіх старих слуг народу під суд або люстрацію. Корупції під нашим управлінням не буде. Ми допоможемо переможеним росіянам їжею (знову), медициною, інфраструктурою і технологіями. Виведемо вашу країну в 21 століття. Після того як роззомбуємо більшу частину населення Росії, приблизно через рік-два, допоможемо організувати чесні вибори.

Після виборів легітимного уряду РФ ми вам дамо приблизно тисячу радників, що б допомагати і не допустити до влади наступного Путіна або Сталіна. Вони допоможуть правильно розвивати інфраструктуру, армію, поліцію, держ. інститути. Коли ви будете готові самі управляти, ми покинемо вашу країну і в майбутньому ми будемо союзниками і партнерами. Зробимо так само, як ми зробили з Італією, Німеччиною, Японією, Кореєю, Панамою і Афганістаном, Іраком та Лівією не вийшло. І тоді весь світ буде дружити з мирною і багатою Росією. Багатою країною станете коли за війну з НАТО, Юкос, Україну і МН17 розрахуєтеся” – написав Джуберг.

з матеріалів сайту http://sprotyv.info

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>