1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

ЕКС-ГОЛОВА ЗІНЬКІВСЬКОЇ РДА ТІКАВ ВІД ПОЛІЦЕЙСЬКИХ У ТРЦ «КИЇВ», частина 2 (відео)

Сайт “Новини Зіньківщини” публікує другу частину відео де екс-голова Зіньківської райдержадміністрації Віталій Панченко втікав від співробітників Управління захисту економіки, які намагались вручити йому протокол про корупційний злочин.

Екс-чиновнику інкримінують правопорушення передбачене за ч.2 ст. 172-6 (Несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування) КУпАП. Екс-чиновнику загрожує штраф від 850 до 1700 грн.

Нагадаємо, що Віталій Панченко очолював Зіньківську РДА у період з 1 липня 2015 року до 11 травня 2017. У квітні цього року депутати Зіньківської райради висловили йому недовіру, після чого його було звільнено.

Проте з такою долею він не змирився і зараз активно оскаржує у суді висловлену депутатами недовіру. Взагалі доля не рідко зводить Віталія Панченка з судовою системою країни. Так, в минулому році він сплатив 510 грн штрафу за розголошення держтаємниці.

Відтепер у нього є ще один привід ходити до суду, адже правоохоронцям вдалось все таки вручити йому протокол про злочин й вже 1 вересня у Зіньківському райсуді відбудеться перше засідання по цій справі.

Наразі долю екс-чиновника вирішуватиме суддя Зіньківського райсуду Сергій Должко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>