1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Гарний настрій та позитивні емоції

images

Цьогорічне дійство з наго­ди Дня Конституції України та Дня молоді проходило 28 чер­вня біля районного Будинку культури.

У рамках святкування було проведено районний турнір із стріт-воркауту, організатора­ми якого стали відділ культу­ри, туризму, молоді та спорту РДА та громадська організа­ція «Росомаха-Зіньків» – Олек­сандр Антонов та Володимир Ващенко. Відповідно до рай­онної програми розвитку фізичної культури та спорту з районного бюджету було вид­ілено кошти на придбання на­городної атрибутики для пе­реможців, спонсорами район­ного турніру також стали на­родний депутат України Кулініч О.І. та Калініченко М.М.

Далі гарний настрій та по­зитивні емоції дарували всім присутнім артисти районного Будинку культури: солісти О.Ляшенко, В.Горобець, В.Ба­ламут, народний ансамбль су­часної пісні «Сонцедар», тріо «Ідеал» та «Зіньківчанка», квартет «Діалог», учасники ху­дожньої самодіяльності РБК Іван та Анастасія Ярош, Аріанна Зеленська, а також ан­самбль «Сиверяночка» Сиверинівського СК, солістки Бірківського та Артелярщинського СБК Маргарита Луценко та Марія Ткаленко.

Радісними оплесками зус­тріли присутні і гостей з міста Гадяч – гурт «Тоніка». Ці пози­тивні і талановиті артисти по­дарували зіньківчанам масу нових вражень та емоцій.

На відзначення Дня Кон­ституції та Дня молоді із рай­онного бюджету було виділе­но кошти у сумі 11 тисяч гривень.

* * *

Переможцями районного турніру із стріт-воркауту ста­ли: у стріт-ліфтингу (підтягу­вання на турніку та віджиман­ня на брусах з максимальною вагою з 3 спроб) – Євген Дідик (60 кг та 112,5 кг); у підтягу­ванні на турніку з вагою 24 кг – Максим Чепурний (вправу виконав 18 разів); у віджи-

манні на брусах з вагою 32 кг перемогу отримав Євген Дідик (39 разів); у виході силою на дві руки – Ігор Березанець (16 разів). їм було вручено медалі, кубки, грамоти та фітнес- браслети.

За показовий вільний вис­туп команда із Зінькова у складі Артема Кондратенка та Дмитра Божинського, учнів Зіньківського опорного закла­ду, отримала портативну ко­лонку.

У конкурсі серед глядачів Валерій Бойко 11 хвилин три­мав планку на прямих руках, за перемогу його було нагород­жено фітнес-браслетом. Ар­тем Григоренко підтягнувся на турнікові 25 разів, а Сергій Васільєв 38 разів виконав віджимання на брусах, вони отримали грошові премії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>