1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Проголосувало1, рейтинг: 4,00 out of 5)
Loading ... Loading ...

Гідно відстояли честь Зіньківського району

5

4 травня, у м. Полтава, відбулися фінальні змагання серед депутатів рад усіх рівнів та сільських голів Полтавської області.

Делегацію Зіньківського району очолив заступник голови районної ради Сергій Загорулько.

Змагалися у таких видах спорту: шашки, шахи, настільний теніс, міні-футбол та волейбол, в кожному з яких наші учасники показали гідний результат. Надія Мартосенко, Попівський сільський голова, та Сергій Хоменко, Власівський сільський голова, посіли 3 місця з шашок. Загальнокомандне – 3 місце.

Командний азарт настільки захопив команду Зіньківського району, у складі Сергія Костенка (Бірківського сільського голови), Сергія Суденка (депутата Ставківської сільської ради), Сергія Іванченка (депутата Покрівської сільської ради), Олександра Яненка (депутата Велико-Павлівської сільської ради), Олександра Житника та Віктора Пономаренка (депутатів міської ради), Руслана Заголовацького та Володимира Педяша (депутатів Опішнянської селищної ради), що з міні-футболу вона посіла почесне 2 місце.

У такому виді спорту, як настільний теніс, впевнено та завзято йшла до перемоги депутат VII скликання Зіньківської районної ради Людмила Кімлик-Яроха, яка посіла почесне 2 місце. У загальнокомандних поєдинках зіньківчани вибороли також 2 місце.

            У змаганнях із шахів наші спортсмени, у складі Юрія Алфьорова (депутата Власівської сільської ради) та Юлії Масюк (в. о. голови Опішнянської селищної ради), ввійшли у 6 кращих.

            Гідний результат делегація Зіньківського району, у складі Світлани Манойло (Артелярщинського сільського голови), Михайла Білика (Лютенсько-Будищанського сільського голови), Олександра Вереса (Тарасівського сільського голови), Миколи Каленіченка (Першотравневого сільського голови), Володимира Сивоконя (Шилівського сільського голови), Ярослава Переятенеця (Великопавлівського сільського голови), показала і на волейбольних змаганнях, де завдяки командному запалу, захопленню грою, посіли 3 місце серед груп.

            Зморені і щасливі, рішучі і впевнені, наполегливі та завзяті спортсмени-голови та депутати нашого району посіли почесне 2 загальнокомандне місце з усіх видів спорту.

            Шановна делегаціє, дорогі спортсмени, вітаємо вас із заслуженою перемогою! Ви – достойний приклад, зразок для колег, молоді, підростаючого покоління. Ми розділяємо з вами радість і бажаємо подальшого спортивного азарту, командного духу, запалу, впевненості у перемозі!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>