1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

ГОЛОВА РДА ПРИВІТАВСЯ НЕЗВИЧНИМ СПОСОБОМ

6

Комбінацією з трьох пальців привітався перед початком позачергової сесії з працівниками райради та з кореспондентами районних засобів масової інформації голова Зіньківської РДА Віталій Панченко. Свідками цієї незрозумілої поведінки голови Зіньківської РДА стали навіть жінки.

— Як він не намагався показувати себе нормальною людиною — відсутність виховання не приховати. Така зухвала поведінка обурює, — висловилися присутні.

Шановний Віталій Григорович, працівники газети «Зіньківщина «по – іншому» надалі забороняють Вам переходити поріг приміщення редакції та оголошують бойкот. Поки не доведете, що Ви є вихованою людиною. Ми вважаємо таку поведінку негідною та відмовляємося з Вами співпрацювати.

О.ЛЕОНТІЙ

За матеріалами офіційного сайту редакції газети “Зіньківщина “по – іншому”

http://zinkiv.info/news/199-holova-rda-pryvitavsya-nezvychnym-sposobom.html

Коментар: ГОЛОВА РДА ПРИВІТАВСЯ НЕЗВИЧНИМ СПОСОБОМ

  1. Громадянин:

    Ну так у нього давно так заведено. Голова рда часто полюбляє спати в кабінеті в нетверезому стані в робочий час, в туалеті рда напакостить.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>