1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

ГРОМАДСЬКА РАДА ПРИ ПОЛТАВСЬКІЙ ОДА ОБГОВОРИЛА ПИТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ТА СУБСИДІЙ

гр-пил-768x576

У приміщенні Полтавської ОДА відбулося чергове засідання Громадської ради при Полтавській ОДА. У ньому взяли участь представники громадських організацій та структурних підрозділів ОДА. Вів засідання голова Громадської ради Володимир Голуб.

Про роботу територіального органу Держгеокадастру та заходи з легалізації земельних відносин на території області доповіла Людмила Остапенко, заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

«На сьогодні працюємо у двох напрямках: легалізація і децентралізація земельних відносин. Запрваджені електронні послуги: Публічна кадастрова карта, яку кожен може подивитися вдома зі свого компʼютера. Проведена велика робота із державної реєстрації земельних ділянок, здійснюємо нормативно-грошову оцінку ділянок. Видали фізичним і юридичним особам, що зверталися до нас, 11, 5 тис. наказів про надання дозволу на розобку документації із землеустрою. Зарезервовано 7 тис. га земель для учасників АТО».

Тему земельних відносин в розрізі реформ продовжив Олександр Ісип, що 18 років працював міським головою Кобеляк. Він представив Полтавський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування».

«Полтавська область — одна з лідерів по якості громад, і за договорами зі співробітництва громад. Адже від співробітництва між територіальними громадами можна оримати синергію: надання техніки, утримання пожежної охорони і водоканалу, фінансування дитсадків, ФАПів тощо. Передача державних земель в комунальну власність — це прогресивний крок вперед», – зазначив він.

Про впровадження нового порядку призначення житлових субсидій доповіла Тетяна Федіна, начальник управління — начальник відділу грошових виплат та компенсацій Департаменту соціального захисту населення ОДА.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>