1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Ходять такі версії

EV001408

У ніч з вівторка на середу у одному із приватних стоматкабінетів міста було скоєно крадіжку. Взяти особливо нічого не взяли, але шкоди наробили. Пропало дещо із медінвентарю, посуду та інше.

Майже щоночі у райцентрі міста фіксується крадіжка за крадіжкою. Дивно те, що нальотчики живляться мізером але регулярно. Вряди-годи поліція декого затримує, але у народу виробилася вже власна версія з приводу того, що відбувається. Люди подейкують, що подібні наскоки на торгові точки та інші приватні установи вигідні для якоїсь охоронної фірми, яка сьогодні викидає кошти на залякування підприємців, а завтра відіб’є їх в рази з їхньої ж кишені, бо приватники будуть змушені для запобігання крадіжкам скористатися послугами тієї ж фірми.

3 Коментарі Ходять такі версії

 1. Alex Leonty:

  Ну ніхто на цьому сйті інших новин не чекав.Коли ви тупо здираєте контент з інших сайтів, без згоди авторів, якось краще було. А тут спробували себе в ролі кореспондента та невдало. Ці слова “кажуть люди”, “подейкують” говорить що ця справа не для вас.

  • Громадянин:

   Ну та до Вас з громорадою нам ще далеко. Ви “на висоті”. Коли вже в громадській раді гімн появиться ?

  • Рижий Отаман:

   Левонтію, Ти не меліоратор, а все рівно лізиш з Пожежою на ярок націлився.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>