1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

ХТО, ЯКЩО НЕ МИ?

АТО_ОСIНЬ (7)

Як би не хотіли миру всі українці, війна на сході нашої держави ще продовжується. Настають осінні дощі, холоди. Наші захисники потребують допомоги волонтерів у забезпеченні багатьма необхідними речами, і ніхто не може стояти осторонь цієї справи. Із 10 вересня учні та вчителі Зіньківської школи № 1 знову розпочали збирання допомоги для воїнів АТО. Не було такого класу, який не приніс би нічого. У результаті зібрано близько 1,5 тонн продуктів харчування, медикаментів, одягу та предметів гігієни. Учні початкових класів виготовили листівки для наших захисників. У день від’їзду волонтерів, 10 листопада, учителька початкових класів Н.В.Пантюх принесла 8 хлібин. Родини Осауленків та Ландиків напекли й насмажили більше 180 пиріжків і зготували 10 літрів вінегрету. Школярі під керівництвом педагога-організатора ретельно спакували все й повантажили до мікроавтобуса.

Учитель Ю.М.Алфьоров передав своїй 3 механізованій роті механізованого батальйону 1 танкової бригади прапор України, підписаний учнями нашої школи, а також труби для пічок-буржуйок. Доправляли зібрану допомогу козаки із громадського об’єднання Зіньківсього Куреня Полтавської Паланки: Анатолій Павлович Радченко, Олег Іванович Ростовецький, Олександр Олексійович Янголенко, Олександр Миколайович Соловей, Андрій Володимирович Зеленський та вчитель нашої школи Сергій Михайлович Ковальов. Транспортом забезпечив Олександр Володимирович Павленко, який сам і вів власний мікроавтобус небезпечними дорогами війни. Із Зінькова волонтери виїхали о 6 вечора 10 листопада. До першої зупинки доїхали о 4 ранку. Відвідали всього три точки, де перебувають наші земляки із Зіньківського району. Дорогою роздавали пиріжки на блокпостах. Серед бійців, яких зустрічали там, були й земляки з Полтавщини. Перша зупинка була поблизу Волновахи. Туди відвозили прапор і труби, які передав Ю.М.Алфьоров своїм бойовим побратимам. Друга зупинка – біля Широкіного. Там відвідали Василя Шебера із Зінькова та жителя Шилівки Олега Струтинського. А побіля Мар’їнки зустрілися із Миколою Храпачем із Комсомольська та Ігорем Кітрішем із Зінькова. До цієї ж частини довезли зіньківця Олександра Крижановського, який повертався з відпустки на службу. Дорогою зустріли колону з близько 10 машин ОБСЄ. Під час поїздки помітили, що обстріли з ворожого боку почастішали. Бійці розповідали, що тепер їх краще одягають і харчують. Вони дивувалися появі волонтерів, бо зараз мало хто туди доїжджає. У більшості місць було заборонено фотографувати, тому світлини є не з усіх зупинок. Волонтери привезли для нашої школи дорогоцінний подарунок – прапор України із підписами воїнів 72 ОМБР. Висловлюємо вдячність небайдужим мешканцям Зінькова, які зробили вагомий внесок до загальної волонтерської справи, а саме: Кравченко Ф.І, Филь А.А, Осауленко І.Г., Здихальський В.Ф., Силка Л.Д. Дорогі наші захисники! Стійте міцно на своєму посту. Ми чекаємо на вас – живих, неушкоджених і з Перемогою! Слава Україні! Героям слава!

педагог-організатор Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1, Ландик В.В.

АТО_ОСIНЬ (8)

АТО_ОСIНЬ (1) АТО_ОСIНЬ (2) АТО_ОСIНЬ (3) АТО_ОСIНЬ (4) АТО_ОСIНЬ (5) АТО_ОСIНЬ (6)

 


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>