1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Йде повна заміна мережі

Без названия

Доки вихованці міського дитсадка №1 та працівники закладу відпочивають, у по­зашкільній установі кипить ро­бота, об’єм її такий великий, що завідуюча ДНЗ Марія Олексенко без заспокійливих йти на роботу не ризикує.

Чекати далі було нікуди, си­стема каналізації настільки стала непридатною для викори­стання, що майстер по демон­тажу Сергій Зорін, оцінюючи її стан, надав лаконічно вичерпну відповідь:

- Тричі відслужила свій ек­сплуатаційний термін, тож її скоріше не було, ніж була. Не відомо як ще діти користували­ся туалетами і куди з іржавих труб стікала вода – чи доходи­ла до центральної каналізації, чи входила відразу за при­міщенням у землю.

Марія Олексенко каже, що свого часу неодноразово звер­талася до влади з проханням у необхідності заміни каналі­зації, але грошей у бюджеті на їхній дитсадок завжди бракува­ло. Коли нині звернулася з цим, уже оброслим бородою питан­ням, до районної ради там по­обіцяли вивчити і розібратися в ньому.

Хоч районна рада і неодно­разово йшла назустріч у задо­воленні звернень – це і прид­бання легкового автомобіля для завезення продуктів, і ремон­ти, – та все ж завідуюча до ос­таннього не вірила, що такі до­роговартісні роботи будуть розпочаті.

Депутатський корпус район­ної ради підтримав виділення коштів з районного бюджету на проведення робіт і ось уже по всіх кімнатах дитсадка гори на­півзотлілого від сирості та часу металобрухту, який колись ви­конував функцію каналізаційної системи. З моменту будівниц­тва, а це початок 70-их, у дит­садку не було внутрішнього ту­алету для працівників ДНЗ, те­пер він буде. До 1 вересня у дитсадку замінять не лише ка­налізаційну та водну системи, а й всю сантехніку у приміщенні (душові кабінки, умивальники, унітази), так що міський дитса­док №1 наприкінці літа буде святкувати свій другий день народження. Бригада монтаж­ників обіцяє вкластися в термін. Останнім штрихом ста­нуть оздоблювальні роботи.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>