1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

КІЛЬКІСТЬ КВАРТИРНИХ КРАДІЖОК ЗМЕНШИЛАСЯ

policija-brifing

Так змінилася статистика у порівнянні з минулим роком. Цьогоріч найбільше грабували квартири на території міста Полтави, Кременчука та Горішніх Плавнів. Щоб тримати своє майно в безпеці,фахівці радять: поставити як мінімум два замка, встановити сигналізацію та дотримуватися елементарних правил безпеки.

Найбільш популярні способи скоєння квартирних крадіжок – злом серцевини замка та підбір ключа. При пограбуванні, наголошують фахівці, людина страждає не лише від матеріальних втрат, а й отримує моральне потрясіння.

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській обл.

- Начеб-то ви закриваєтеся на замки, і ці замки якимсь чином були відкриті, і там просто чужі люди перебували, і злочинці зокрема, які викрадали ваше майно, то у людей на певний період є така психотравма. 

Тому полтавцям рекомендують подбати про безпеку власного житла.

Олександр Лиманець, начальник відділу розкриття злочинів проти власності УКР ГУ НП в Полтавській області

- Перше – це обладнання своїх дверей, свого житла надійними замками, потім перший поверх уже наголошував, намагайтеся ставити решітки.

На стенді в Головному Управлінні Національної Поліції представили базовий блок сигналізацій, які можна установити в квартирі, та розповіли про їх особливості.

Валерій Солдатов, інженер з монтажу засобів охоронної сигналізації управління поліції охорони Полтавської області

- Датчики і прил, звісно, конструктивно можуть та за зовнішнім виглядом можуть відрізнятися один від одного, але це база. Тут представлений контрольний прилад сигналізації з пультом управління, датчики, які розміщуються в кімнатах та коридорах.

Щоб убезпечити своє житло, полтавцям пропонують взяти участь в акції «Квартира під охорону 2018».

Сергій Запорожець, начальник управління поліції охорони Полтавщини 

- В період якої ми пропонуємо знижки на монтажні роботи 50% на вартість цих робіт. Також учасникам АТО ми пропонуємо знижку 75% на такі послуги.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>