1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Київська акторка, прогулюючись Полтавою, завітала до будинку, де народилась

886f3a08e3d427f763e5755d59e0b4-bigimg

Любов Тищенко з 2005 року працює у  Національному академічному театрі російської драми ім. Лесі Українки (м. Київ). Хоча родом з  Полтави. Днями зі своїм першим повнометражним фільмом, де знялась в одній з головних ролей, приїхала за останні 30 років до міста, де народилась.

«Вчора ми погуляли, сходили до Білої альтанки, обов’язково пройшлися Корпусним парком. Але найголовніше для мене було потрапити у двір та підійти до будинку (Європейська, 48), де жили бабуся, мама, я виросла. Піти до лікарні, де мене лікували дуже довго. Тримаючись за будинок, зателефонувала мамі  і сказала: «Мамо, я на твоїй батьківщині». Вона плакала дуже сильно, що я тут, а вона не може потрапити і навряд чи приїде ще коли-небудь. Я тут знаходжусь і розумію, що це моє місто сили. Я тут побула дві доби і мені тут так гарно. Для мене це радість – повернутись на свою батьківщину через майже 30 років. Привести своє перше кіно», – з трепертом розповіла Любов Тищенко.

Народилась Любов Тищенко 31 липня 1983 року. У 2005 році закінчила Київський національний університет театру, кіно и телебачення ім. Карпенко-Карого.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>