1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Кому потрібен цирк на дроті  

34302_html_acb7e36

Хоч і звинуватили працівників редакції у тому, що в адміністрації вони з’являються лише для того, щоб потім висміяти «діяльність» її керівництва на сторінках газети, але і цього разу по-іншому бути не може. Не насмілившись прозвітувати за свою роботу перед депутатським корпусом районної ради, голова райдержадміністрації Віталій Панченко виконав цю дію 14 березня у вузькому колі перед десятьма однодумцями – членами громадської ради при голові РДА.

Оскільки появи начальника управління економічного та агропромислового розвитку і торгівлі РДА Олени Вовк на засіданні ніхто не чекав, керівник району вирішив «позичити» у неї звіт, з яким вона виступала перед депутатським корпусом районної ради на черговій сесії. Подібний плагіат автор звіту передбачала, тож прийшла на засідання, щоб прямо в очі заявити голові райдержадміністрації про своє обурення.

- За цей звіт, – сказала Олена Вовк, – мене позбавили надбавки до заробітної плати за роботу, виконану за тимчасово відсутнього працівника, не відпустили у відпустку, бо звіт, за словами Віталія Панченка, підготовлений непрофесійно. А вже через декілька днів, певно забувши, що звіт «непрофесійний», голова дослівно зачитує його на громадській раді. Я більше трьох років займаю цю посаду, збирала інформацію для написання звітів попереднім головам райдержадміністрації, але кожен з них опрацьовував надані мною дані, доповнював їх своїми думками та висновками. Цей же – прочитав від кірки до кірки.

Не будемо говорити про всіх присутніх на засіданні, але нам, працівникам редакції, було соромно за нашого голову райдержадміністрації. І не лише тому, що полінувався чи не зумів написати власного звіту, а через допущені під час виступу ляпи: наприклад, кардіограф дванадцятиканальний назвав дванадцятикалендарним, Малобудищанську школу – Маслобудищанською, міжбюджетні трансферти – трансформерами, Шенгаріївську школу І-ІІ ступенів – середньою. Це є неприпустимим для керівника його рівня, а ще говорить про те, що виступаючий не володіє інформацією, яку озвучує.

Після звіту голови, як правило, мало б відбутися обговорення, але у присутніх не виникло запитань до роботи голови райдержадміністрації, натомість – одні поради. Так, голова громадської ради В.Кулага запропонував Панченку провести кадрову чистку серед тих керівників служб та відділів, які не прийняли участі у розробленні районної програми по військово-патріотичному вихованню, через що її фінансування можна назвати недостатнім, а це – начальник фінансового управління та начальник управління праці, їх та інших, на думку Кулаги, потрібно заслухати на громадській раді. Роботу міського голови та голови районної ради присутні назвали малоефективною, ходінням по колу. Не розуміли вони і того, чому голова РДА повинен сам готувати звіт, коли у нього чотири поверхи підлеглих. Члени громадської ради цікавилися, чому не виконуються рішення ради, прийняті на попередніх засіданнях? Далі – подібна цьому нісенітниця.

Чому нісенітниця? Бо люди, які прийшли щось радити керівнику району, повинні були б знати, що голові РДА підпорядковуються працівники не всіх поверхів будинку влади; що громадська рада приймає рекомендації, а не рішення, бо це всього-на-всього консультативно-дорадчий орган, а сам голова призначається на посаду, а не обирається всім районом, як вони стверджують. А порада провести чистку серед керівників служб та відділів – взагалі ні в які ворота не лізе, бо якщо розженуть фахівців, які знають роботу, то наступного разу і звіту голові ні в кого «позичити» буде. Голові ж громадської ради В.Кулазі не слід так понукати головою райдержадміністрації, принаймні, на людях, бо цього разу він тільки й того, що кулаком по столу на нього не грюкав.

А з приводу зауваження, що голови міської та районної рад нічого не роблять, то пану О.Хоружому соромно таке було б говорити. Усі зіньківчани, крім нього, роботу бачать.

І хоч ми, на щастя, не члени громадської ради, але дружня порада голові райдержадміністрації: Віталіє Григоровичу, дорожіть кадрами і візьміть собі таки заступника, який виграв конкурс, він, на відміну від громадської ради, дурного не порадить.

А члени громадської ради нехай нас більше не звинувачують у тому, що не ходимо на їхні засідання. Кому потрібен цей цирк на дроті, хіба тільки для того, щоб їхню разом з головою дурість читачам показати.

P.S. Наприкінці засідання Олексій Леонтій, редактор газети «Зіньківщина «по-іншому» заявив про нелегітимність члена громадської ради Батрак Тетяни, оскільки вона представляє неіснуючу редакцію газети «Моя Зіньківщина». У зв’язку з цим, і ввесь теперішній склад громадської ради при Зіньківській РДА є нелегітимним.

3 Коментарі Кому потрібен цирк на дроті  

  1. Зіньківчанин:

    Наш голова Зіньківської РДА Панченко зганьбився в котрий раз. В робочий день, близько 12 00, на автостанцію в стані сильного алькогольного сп«яніння прийшов Панченко. І замість того, щоб спокійно сісти в автобус та поїхати на Полтаву, він почав чіплятися до таксистів. Імітувавши пальцями фотоапарат, він підходив до кожної машини таксистів і вигукував фразу „Чік“, потім уявним фотоапаратом він почав „фотографувати“ сюрприз. Людей веселила така поведінка голови Зіньківської рда, всі сміялися. Отакий в нас голова! А тепер згадайте про те, що казала Вовк Олена на засіданні громадської ради. Випадків неадекватної поведінки Панченка дуже багато. Його заставали в нетверезому стані в кабінеті, він часто відсутній на робочому місці. Навіть чужий звіт він не може прочитати. Ця людина разом з Кулагою поливає брудом міського голову та голову районної ради, хоча сам абсолютно нічого корисного не зробив ні для міста, ні для району.

  2. Держслужбовець:

    Сидять як голубки

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>