1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

«Легальна зарплата – подбаємо про себе»

image-3400

На днях в  центрі міста Зіньків відбувся  флешмоб  «Легальна зарплата – подбаємо про себе». У такий спосіб працівники Гадяцького ОУ ПФУ Полтавської області привернули увагу жителів міста до однієї з гострих соціальних проблем сьогодення – виплати заробітної плати в «конвертах».

 Фахівцями управління в ході заходу було проведено інформаційно – роз’яснювальну роботу щодо негативних наслідків «тіньової зайнятості», адже одержуючи неофіційну зарплату, людина позбавляє себе гідної пенсії у майбутньому та соціальних гарантій уже сьогодні.

 Учасники акції зверталися до жителів міста та  наголошували на важливості укладання трудового договору з працівниками та дотримання законодавства про оплату праці, а також пропонували всім охочим зареєструватись на Веб – порталі електронних послуг Фонду, та самостійно контролювати сплату роботодавцем страхових внесків.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>