1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

МИ ПЛАНУЄМО ЗАПОЧАТКУВАТИ НА ПОЛТАВЩИНІ ЩОРІЧНИЙ КОНКУРС ДЛЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ , – ОЛЕКСАНДР БІЛЕНЬКИЙ

470

Про це голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький заявив  під час урочистостей з нагоди Дня науки, які відбулись 17 травня в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі.

«В сучасних умовах рівень економічного розвитку країни визначається передусім її науковим та технологічним потенціалом. Тому підтримка вітчизняної науки, стимулювання молодих вчених – одна з ключових задач, які стоять наразі перед українським суспільством» – зазначив Олександр Біленький

За його словами, є спільне бажання керівництва Полтавської обласної ради та депутатського корпусу підтримати молодих науковців Полтавщини, продемонструвати їм, що вони потрібні не лише своїй родині, а й Полтавщині та країні в цілому.

«Тому ми очікуємо, що конкурс молодих науковців стартує вже восени цього року. І повірте, що розмір винагороди переможцям буде достойним», – сказав голова обласної ради.

Також під час урочистостей професорсько-викладацький склад та студентів закладу привітав ректор Університету Микола Степаненко.

За плідну наукову роботу ряд викладачів ПНПУ імені В.Г. Короленка відзначили  грамотами та подяками Міністерства освіти і науки України, Полтавської обласної ради, Полтавської облдержадміністрації, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Полтавської міської ради.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>