1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

«Миколайчики» від народного депутата

P1440739

На прихід Святого Миколая з великим нетерпінням очікують всі діти, а про те, щоб добрий чарівник не оминув увагою жодного з них, заздалегідь турбуються дорослі.

Продовжувати вірити в казку дітям-сиротам та дітям, які перебувають під опікою, з року в рік допомагає народний депутат України Олег Іванович Кулініч. Ось і в ці святкові грудневі дні солодкі «миколайчики» від народного депутата отримали сотні дітей по всьому Миргородському виборчому округу.

На знімку: допомагати Зіньківському будинку-інтернату О.І. Кулініч почав, ще будучи депутатом обласної ради, а директором дитячої установи тоді працював О.В. Синяговський. Дружня співпраця продовжується і зараз.

Подарунки вихованцям Зіньківського дитячого будинку-інтернату імені О.В.Синяговського на Святого Миколая від народного депутата України О.І.Кулініча.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>