1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

МИРГОРОДСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ОТРИМАЛИ СЛУЖБОВИЙ АВТОМОБІЛЬ ТА НОВЕ ОБЛАДНАННЯ

81-1УЧОРА У МИРГОРОДІ, ЗА УЧАСТІ ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА НАЧАЛЬНИКА ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДСНС УКРАЇНИ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОЛЕГА ГОРБЕНКО, ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА МИРГОРОДСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ СЕРГІЯ ШВАЙКИ, ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ МИРГОРОДСЬКОЇ РДА ОЛЕКСАНДРА ГУРЖІЯ ТА ГОЛОВИ МИРГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЕОНІДА ЯРИНИЧА ВІДБУЛОСЯ УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ВОГНЕБОРЦЯМ СУЧАСНОГО ОБЛАДНАННЯ, ТЕХНІЧНОГО СПОРЯДЖЕННЯ, БОЙОВОГО ОДЯГУ ТА СЛУЖБОВОГО АВТОМОБІЛЯ.

За сприяння керівництва Головного управління ДСНС України у Полтавській області та підтримки місцевих органів влади, рятувальники отримали 10 апаратів на стиснутому повітрі, 26 панорамних масок, 10 рукавів пожежних, мотопомпу «Хонда WT30Х», 13 комплектів теплозахисного одягу пожежного, комплекти повсякденної форми, бушлати та зимові штани. Крім того, перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Олег Горбенко вручив миргородським рятувальникам ключі від службового автомобіля  «ВАЗ 21101».

Керівництво міста Миргород та району запевнили, що і надалі підтримуватимуть рятувальників, адже чудово розуміють наскільки важливу справу роблять вогнеборці і як багато залежить від їх професійної підготовки та технічної оснащеності.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>