1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Проголосувало1, рейтинг: 1,00 out of 5)
Loading ... Loading ...

Місто бореться зі снігом

image

Не встигли зіньківчани роз­гребти снігову кашу після відли­ги, як нас знову засипало та за­мело. Щедрий сніг, хурделиця, чудова зимова погода в найкра­щих її проявах. У Ці дні спостері гаємо красиві пейзажі за вікном і мимо­волі згадуємо дитин­ство, багатосніжні зими, коли, щоб вийти з хати, необхідно було відкидати метрові товщі снігу. А до школи ходити доводилося вузенькою стежкою у сніговому лабіринті. Такою була справжня зима, про яку пам’ятають дале­ко не всі, і про яку ми згадали в цьому році. І якщо хлібороби- селяни до великого снігу, який дарує нам зима 2016 року, став­ляться з розумінням і надією на врожай, то для більшості горо­дян та місцевої влади така по­года створює чимало проблем, які необхідно долати.

Три доби знадобилося міській владі для того, щоб очи­стити вулиці Зінькова та сіл міської ради. Майже в цілодо­бовому режимі працювала снігоприбиральна техніка Зіньківського комунгоспу, на якій сумлінно працювали Юрій Дос­ка, Анатолій Калініченко, Мико­ла Григоренко, Олександр Семко, Станіслав Фенько. Ми б не справилися з розчисткою, якби не допомога технікою та вміли­ми трактористами підприємців Євгенія Костюка, Романа Губи, Олександра Чижа, Едуарда Скач­ка. Неоціненну допомогу місту надав в прибиранні снігу потуж­ною технікою та вмілими механ­ізаторами директор ВАТ «АТП- 15339» А.В.Удовиченко та на­чальник Зіньківської компресор­ної станції В.Т.Антіпов. Сільські дороги та під’їзди до них про­чищала техніка TOB «Полтаваекопродукт-2» І.О.Некрасова. Ве­лика вдячність від міської ради їм за це. Слова подяки вислов­люю також всім зіньківчанам – жителям міста, керівникам підприємств, установ, органі­зацій, приватним підприємцям, які очищали сніг на закріплених та прилеглих територіях. Попереду ще добра полови­на зими. Просив би і надалі з розумінням ставитися до сніго­вих проблем, які ждуть нас по­переду. Міська влада знає всі 50 вулиць, 12 провулків загальною протяжністю майже 80 кіло­метрів, знає сільські вулиці, добре розуміє, що всі їх треба чистити від снігу та посипати пісчано-сольовою сумішшю від ожеледиці. Але зіньківчанам треба знати, що одночасно по­чистити все місто, всі вулиці сіл – неможливо, потрібен час, по­трібна техніка, потрібне пальне, а також розуміння того, що відчистити провулок, тупикову вулицю на околицях можна лише добравшись до них, прочистив­ши головні артерії Зінькова. Тільки розуміючи, підтриму­ючи один одного, міська влада, громада та суб’єкти господарю­вання, що працюють в місті, ми зможемо долати труднощі, які дарує нам цьогорічна зима.

Сергій МАКСИМЕНКО, міський голова 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>