1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Міжнародний день кооперативів!

drsh2011

З професійним святом!

Шановні працівники, пайовики та ветерани споживчої кооперації Зіньківського району, від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто, вітаю вас з професійним святом – Міжнародним днем кооперативів. Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, професійної наснаги та щасливої долі. Нехай ваш життєвий шлях буде тривалим і безхмарним, наповненим добром, миром і благополуччям. Хай сила та витримка не залишають вас, а віра у високе призначення та світле майбутнє споживчої кооперації й надалі надихає вас на нові звершення та значні досягнення на благо українського народу та майбутніх поколінь!

Впевнений, що ви напрацюєте додаткові пропозиції щодо підвищення ефективності системи споживчої кооперації й визначите нові перспективні напрями взаємодії з державою для вирішення наших загальних завдань розвитку сільських територій.

Дякую вам за професіоналізм, відповідальне ставлення до справи, добросовісну працю!

З повагою, голова районної ради

Сергій Нерозя

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>