1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Міжнародний день медичної сестри!

den_medsestry_2016

Шановні медичні сестри Зіньківського району!

Від усього серця вітаю вас з професійним святом – Міжнародним днем медичної сестри!

У всі часи зосередженням милосердя були жінки, яких за особливо чуйне серце, добрі руки та велике терпіння називали сестрами.Ви завжди поряд у найважливіші хвилини, коли людей спіткає біда. Велике спасибі вам за працю, що є запорукою успішної роботи усієї галузі.

Медична сестра – це не тільки професія, а ще й покликання, життєлюбність, розуміння чужої біди, відчайдушна хоробрість, мудрість і людяність, жертовність, величезна любов до людей, душа і серце, віддані людям.

Від усього депутатського корпусу і від себе особисто, бажаю всім медичним сестрам Зіньківського району гідної, високої оцінки важкої і необхідної праці на державному рівні, відчути свою силу, необхідність і користь для  нашого краю.Хай добро, яке ви даруєте людям, повертається сторицею, а винагородою буде безмежна вдячність пацієнтів, яким ви допомогли.

Нехай збуваються всі мрії, а життя ваше буде наповнене добром. Плідної творчої роботи, доброго здоров’я, миру та злагоди, успіхів у благородній справі охорони здоров’я.

 

З повагою, голова районної ради

Сергій Нерозя

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>