1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

На фестивалі у Опішні

2678012_370x246_033I8136—kopija

30 червня в рамках Націо­нального фестивалю гончарства в Опішні проводилося відразу кілька заходів: визначали кра­щих майстрів у гончарній та ко­вальській справах, обирали найбільш цікаву роботу у стилі боді-арт (розпис тіла) з вико­ристанням кераміки, організо­вувалися фольклорні конкурси та змагання.

Майстер-класи з гончарю­вання особливо припали до смаку дітлахам, старші фото­графували та знімали процес на відео. За невелику плату (ком­пенсацію за матеріали) виріб можна було забрати з собою. Видовищним видався конкурс серед гончарів, під час якого майстри із зав’язаними очима ліпили вироби з глини. 7 ковалів та одна ковалівна цього дня представили свої готові виро­би – вуличні ліхтарі. Роботи ко­валів залишилися в Опішні. Свої функції кожен з ліхтарів проде­монстрував уже того ж вечора.

Вхід на територію Центру розвитку духовної культури, де проводиться захід, як і раніше, був платним – 90 гривень з до­рослого та 50 гривень з дітей. Щоправда цього року це майже не викликало нарікань, оскільки за цю суму можна було перегля­нути виступ української співач­ки Ірини Федишин. На нього приїхало набагато більше лю­дей, ніж на перегляд денної програми. Вони розмістились просто неба на галявині, лавоч­ках, на сіні (тюки спеціально були привезені до свята, на них всі бажаючі відпочивали та фо­тографувалися). Артистка зас­півала улюблених пісень, а ауди­торія підспівувала й танцювала під зорями.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>