1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

На кордоні з районом – чума свиней, перед бюджетниками – заборгованість по зарплаті, а голова РДА звинувачує депутатів у непатріотизмі

Прикро, що всі реформи запроваджуються в столицях, а їх «плоди» першими змушені пожинати околиці. Від сесії до сесії все більше навантажень, ніби він бездонний, лягає на районний бюджет. Держава, схоже, зовсім скоро перестане утримувати галузі, які фінансувала раніше. І це не голослівне звинувачення в адресу нашої чинної влади, а озвучене представниками різних служб та відділів під час виступів на спільному засіданні постійних комісій районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища та раціонального природокористування; промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва, інвестицій, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури, яка 6 жовтня відбулася під головуванням Івана Гришка. Так, під час виступу провідного епізоотолога Держпродспоживслужби у Зіньківському районі Анатолія Васенка прозвучала інформація про те, що у сусідньому, Гадяцькому, районі зафіксовано випадки захворювання свиней на африканську чуму. Більшість жителів району сьогодні виживає з натурального господарства, знищення свинопоголів’я у їхніх садибах обернеться плачевними наслідками. Ряд заходів по запобіганню та поширенню в нашому районі чуми свиней з ініціативи райдержадміністрації мав би проводитися негайно, а на це теж потрібні кошти.

Кожна фраза з виступу завідувача архівного сектору райдержадміністрації Лариси Мельник теж аж кричала про проблеми, які, через недостатнє державне фінансування, виникли сьогодні із збереженням документів у державному архіві. Л .Мельник теж просила допомоги з районного бюджету. Як виявилося, райдержадміністрація не в змозі на сьогодні проплачувати кошти за енергоносії, які йдуть на освітлення та опалення приміщення Зіньківського державного архіву, на жовтень-грудень кошти взагалі відсутні. На жаль, і перше, і друге питання присутній на засіданні комісії голова райдержадміністрації Віталій Панченко пропустив повз вуха.

Наступне питання стосувалося внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік. Начальник фінансового управління Світлана Слинько озвучила стан речей із фінансуванням бюджетних галузей району, знову ж таки, як і на попередніх сесіях, запускати руку доведеться у районний бюджет, щоб держслужбовці не залишилися без зарплати. По сусідніх районах уже виникли проблеми із фінансуванням адміністрацій та їх відділів. Людей змушують йти у неоплачу-вані відпустки чи працювати неповний робочий день. А як це, скажімо, зробити управлінню праці, коли в осінні дні люди масово йдуть оформляти субсидії і так далі?

Але навіть це не викликало запитань у голови РДА. Натомість він, підвищуючи тон і зриваючись на крик, звинувачував депутатів у непатріотизмі та погрожував тим, що через дії таких, як вони, до нас скоро прийде російський агресор. Віталій Панченко вимагав виділити кошти з районного бюджету на встановлення бігбордів у районі та виготовлення агітаційних матеріалів з метою патріотичного виховання молоді, підняття престижу військової служби, говорив про те, що нашу молодь потрібно б повезти у підшефні військові частини, на військові навчання, на це наполягав виділити кошти.

Начальник фінансового управління Світлана Слинько намагалася пояснити голові РДА, що під дану програму у районному бюджеті передбачені значна сума коштів на низку заходів. Але на ті заходи, які не підпадають під фанансування з районного бюджету, виділяти їх буде незаконно.

Депутат районної ради Валентина Кропивна зауважила голові РДА, що розкидатися подібними звинуваченнями в адресу депутатів не слід, бо зокрема їхнє господарство систематично надає продукти харчування, кошти та пальне для потреб воїнів АТО. В свою чергу, у В.Кропивної виникло чимало запитань з приводу роботи нашого райвійськкомату. Турбує її й те, що в обов’язки керівників підприємств введено розвезення повісток призовникам, депутат цікавилися як проводиться облік мобілізованих райвійськкоматом і т.д.

Заступник голови районної ради Сергій Загорулько зауважив Віталію Панченку, що патріотизмом сьогодні треба вважати забезпечення місцевою владою безперебійного функціонування шкіл та дитсадків, їх опалення,надання медичної допомоги у лікарняних закладах району та ін., що, на жаль, голову райдержадміністрації цікавить мало, а чи просто він не розуміється на даних питаннях.

І ще раз, повертаючись до питання патріотичного виховання. Хотілося б запитати Вас, Віталіє Григоровичу, як представника державної влади, куди витрачаються півтора відсотки щомісячних відрахувань на військові потреби з наших зарплат та пенсій, куди піде 129,3 мільярди гривень, запланованих урядом на Збройні сили та безпеку на 2017 рік, і майже скільки ж виділялося їх на поточний. Може б, хоч частинку з них та пустити на патріотичне виховання, зачекавши трішки зі зведеннням європаркану на українському кордоні та аеродрому в Зінькові, бо на подібні речі скільки не виділяй з державної казни грошей – завершення будівельних робіт не дочекаєшся.

У роботі спільного засідання постійних комісій районної ради взяв участь голова районної ради Сергій Нерозя.

25 Коментарі На кордоні з районом – чума свиней, перед бюджетниками – заборгованість по зарплаті, а голова РДА звинувачує депутатів у непатріотизмі

 1. Зіньківчанин:

  Так може пора вже голові РДА відзвітувати перед депутатами про свою діяльність ? Нехай розкаже про аеропорт і маслозавод – те що вони на телебаченні пообіцяли зробити з дядьком у воєнній формі, який отримує заробітну плату в воєнкоматі, а діла свої ріша в рда. Чомусь Понежа-ТВ-студія-продакшен не питає у голови РДА як він службове авто та службовий бензин використовував у своїх цілях весь час, на якій підставі проживає в спортивному гуртожитку ? Багато питань до Віталія Григоровича …
  Хоча, сумніви беруть що він щось зможе відповісти. Бо тож треба виступати, а не цирк влаштовувати.

 2. Козак:

  Це правда… що любов, то любов вони живуть разом

 3. Козак:

  вся патріотичність Панченського В.Г. заключається у військовій формі і муляжній зброї на 9 травня….

  • Зіньківчанин:

   Та ще у нього задача головна – п”янку у козаків не пропустить. Так бідняга мчав з Кулагою з Полтави, щоб на камеру засвітиться та горілки шмякнуть. Як каже його права рука помічник-працівник, що всю роботу скинули на нього, а самі бухають. Громадська рада при Полтавській ОДА поїхала в АТО привітати вояків, а наш голова рда разом з “активними” представниками громадської ради п”янку на острові влаштував та службовий бензин викатує.

   • Віталій Григорович:

    Я не п’ющий. Перестаньте сплєтні розводить. Бензин я за свої купую. А, шо голий ходив по городу, так не помню я нічого, значить і небуло такого. В районі все робиться, команда в нас підібралася нормальна, я, Кулдага, Пожежа, Лариса ібн Миколаївна та пані Вітренкова, всі як на підбір. Ми гори в районі перевернем, а не те що покращим людям життя.

    • Рижий Отаман:

     Віталію, у Вас почалася пєдємія разом з Валєрою. Якщо Вам ще трохи дать покерувати районом, то точно все тут перевернеться. А чого Ви ібн Ларису не запросили до козаків ? Вітренкова була, чарок п”ять опрокинула і нормально.

    • Відвідувачка:

     Як це не п”ющий. Я до Вас ото приходила на прийом, секретарша не пускала мене. Та я проскочила, а Ви там лежали нетверезий і зляканий. Ви мене побачили, так заволнувалися, шо аж очки запотіли.

     • Віталій Григорович:

      От знову ви наклепи зводити. Не п’яний я тоді був. Погано мені було. Абрикосів наївся, чи кавуна, не помню. Понос на мене напав, от я й мучився. А Вам треба було в той момент рваться до мене. Я ж проста людина, така як усі. Шо на мене понос не може напасти?

 4. Відвідувачка:

  Я так і думала, дуже дивний запах був у Вашому кабінеті. Не добігли….

 5. Громадянин:

  Товариші, Ви просто засідання не в тому місці проводите. Засідання комісії потрібно проводити на козацькому острові, та чверточку для голови РДА забезпечте. Тоді він на таке засідання і з Полтави прибіжить. Буде все уважно слухать і нічого не пропустить.

 6. КОЛЯ:

  Да… Оце дають…. Вітренчиха пулємьотчиця… Не завидуйте за пять чарок… Аби на здоров’я. Активнішою буде громадською діячкою. Гори переверне.

 7. Відвідувачка:

  От і сьогодні в приймальні сказали мені, що нема на роботі начальства. Доки ж цей бардак буде ? Шо відбувається з Віталієм Григоровичем ? Може йому потрібна допомога ?

 8. Людмила Миколаївна:

  Ми дуже ждемо завтра нашого начальника. Тільки жалко шо він на нас не обраща вніманія, все до Валєрки тянеться. Закриваються вдвох в кабінеті і не видно чим вони там займаються.

 9. Володимир Пожежа:

  Відео на замовлення. Зніму і по дебільному прокоментую. Звертайтесь будь ласка.

  • Генадій Кернес:

   Ну шо Ты начинаешь чвакать , плямкать … Володя у Тебя скушное лицо, Тебе нихто денег не даст.

 10. Валерій К.:

  Брехуны, Виталий Григоравич на работе. И работае для района.

  • Володимир Пожежа:

   Точно! А я висвітлюю його роботу, та розказую шо та як. Я ж заступник голови громадської ради при голові районної державної адміністрації

   • Валерій К.:

    Я как галава громадськой рады даю добро – давай Володя, действуй. Мы району много допомоги сделали. А деяким громадянам ищо что то не нравится. Наш глава рда даже после работы сидит и працюет для района и людей, он скоро горы переверне. И мы ему допоможемо. Мы много сделали, пачистил взлетную полосу аэропорта и пачали вибдудовувать примищення. На маслозаводе теж кипит работа, там працюют наши активисты. Скоро будет масло. Сейчас в планах запустить консервный завод.

 11. Віталій Григорович:

  Ви тут на мене всіляку неправдиву інформацію. Понаписували шо я нібито голий по городу бігав і чіплявся до перехожих. Я вважаю це не достовірною інформацією.
  Сьогодні, я зі своєю командою проведу переговори щодо створення Зіньківського річкового параходства. За проханням жителів по нашій річці Ташань буде курсувати судно від козацького острову до місцевого пляжу. Буде також створений репортаж нашим кореспондентом. Гроші на цей проект виділять члени громадської ради. Особисто голова громадської ради Кулага Валерій зобов”язався взяти на себе більшу частину витрат.

 12. небайдужий:

  Народ, а может хватит тут поносить этого ПАНА? Как для него – очень много внимания. Пресмыкающиеся, чем Они есть, никогда так много внимания от общественности не получали. И НЕ НАДО! Действительно, есть Справка такая, что не совсем умственно способный… Так мы это всё видим на лицо… Зачем ему сколько внимания? Пьяный всегда проспится… А тут картина по серьёзнее… Страдает весь район. Очень бы хотелось чтоб Зеньковщина всё же поборола эту напасть) Поверьте мне, что приложим все усилия…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>