1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

На Полтавщині припинили незаконне виробництво лікеро-горілчаної продукції

308518

Працівники податкової міліції Головного управління ДФС у Полтавській області на території Полтавської області припинили підпільний цех з незаконного виробництва алкогольних напоїв.

Зокрема, у ході проведення спеціальних заходів під умовною назвою “Акциз-2017″ та досудового розслідування кримінального провадження за ознаками ч.1 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання та збут підакцизних товарів) встановлено, що протягом 2016-2017 років на території м.Полтави і Полтавського району здійснюється збут населенню підакцизних товарів – алкогольних напоїв, незаконно виготовлених шляхом змішування спирту з водою та хімічними речовинами (ароматизаторами і барвниками). Отримана таким чином водно-спиртова суміш розливалася у тару різних об’ємів (пляшки і пластикові ємності) та реалізовувалася населенню на території під виглядом горілки і коньяку.

Під час проведення санкціонованих судом обшуків з незаконного обігу вилучено понад 1,5 т лікеро-горілчаної продукції і спирту приблизною вартістю 218 тис. грн., знаряддя для незаконного виробництва, а також порожня тара зі стійким запахом спирту.

Відібрано зразки вилученої продукції, які направлені для проведення експертного дослідження.

ГУ ДФС у Полтавській області

Коментар: На Полтавщині припинили незаконне виробництво лікеро-горілчаної продукції

  1. Віталій Григорович:

    Жалко…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>