1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

На Полтавщині виявили факти постачання неякісної продукції у дитячі садки

3a0634d8e1187cd87f80975d09e523-bigimg

6 тонн неякісного солодковершкового масла закупили на Полтавщині органи виконавчої влади, після чого ця продукція надійшла у дитячі садки. З місцевого бюджету витратили 359 тисяч гривень. Факт викрила поліція області, а слідчі прокуратури Полтавщини відкрили кримінальне провадження за двома статтями Кримінального кодексу України: “Умисне введення в обіг на ринку України небезпечної продукції” та “Службове підроблення”.
Оперативники Управління захисту економіки в Полтавській області та слідчі обласної прокуратури встановили, що між органом виконавчої влади та комерційними структурами Харківської області був укладений договір поставки вартістю 359 тисяч гривень. Відповідно до його умов, до дошкільних закладів м. Полтава комерційні структури повинні поставити 6 тонн масла солодковершкового.

Натомість, до дитячих садків було поставлене масло, яке не відповідає вимогам ДСТУ. Гроші з місцевого бюджету за виконання умов договору були перераховані на рахунки товариств в повному обсязі.

Працівники управління захисту економіки в Полтавській області, обласного управління внутрішньої безпеки спільно з прокуратурою Полтавщини провели санкціоновані обшуки та вилучили фінансово-бухгалтерську документацію, де значиться про виготовлення, закупівлю та реалізацію масла. Окрім того, відібрали зразки поставленої продукції та спрямували їх на дослідження.
Правоохоронці також перевіряють причетність до цього факту службових осіб органу виконавчої влади.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>