1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

НА ПОЛТАВЩИНІ ВНАСЛІДОК НЕГОДИ ЗНЕСТРУМЛЕНО МАЙЖЕ ПІВСОТНІ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ

01-6-768x432

СТАНОМ НА 12:00 16 ЧЕРВНЯ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВНАСЛІДОК НЕГОДИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ ВІДКЛЮЧЕНИМИ ВІД ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ 47 НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ (ПИРЯТИНСЬКИЙ, ЛОХВИЦЬКИЙ, ЛУБЕНСЬКИЙ, ОРЖИЦЬКИЙ, ГРЕБІНКІВСЬКИЙ РАЙОНИ).

Для відновлення електропостачання працюють бригади ПАТ «Полтаваобленерго».

У м. Лохвиця рятувальники відкачують підтоплені приватні домогосподарства. Всього постраждало 33 двори. Також для відкачування води направлено підкріплення із підрозділів ДСНС із сусідніх районів (Чорнухинського, Гадяцького та Лубенського).

Бійці ДСНС відкачують воду із дворів, городів та погребів. У житлових будинках підтоплень немає.

Станом на 12:00 у Полтавській області залишаються відключеними від електропостачання 47 населених пунктів (Пирятинський, Лохвицький, Лубенський, Оржицький, Гребінківський райони). Для відновлення електропостачання працюють бригади ПАТ «Полтаваобленерго». 
У м. Лохвиця рятувальники відкачують підтоплені приватні домогосподарства. Всього постраждало 33 двори. Також для відкачування води направлено підкріплення із підрозділів ДСНС із сусідніх районів (Чорнухинського, Гадяцького та Лубенського). Бійці ДСНС відкачують воду із дворів, городів та погребів. У житлових будинках підтоплень немає.

Нагадаємо, уночі через град, грозу та пориви вітру на Полтавщині знеструмлено півстоні населених пунктів у п’яти районах області – Пирятинському, Лохвицькому, Лубенському, Оржицькому та Гребінківському.

Загалом в Україні через негоду було знеструмлено майже 130 населених пунктів, у Сумській, Черкаській, Київській,  Чернігівській областях.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>