1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

На порядку денному – бюджетні питання

IMG_7354-570x340

3 липня відбулась робоча нарада з питань аналізу проектних ставок земельного податку на 2018 рік на території району.

 Як зазначив голова районної ради Сергій Нерозя – така зустріч проводиться з метою вивчення збільшення можливостей надходжень до місцевих бюджетів. Пояснив, що підхід у цьому напрямку повинен бути спільним.

Присутні на засіданні представники рад Зіньківщини погодились із очільником району. В результаті – Зіньківській райдержадміністрації було запропоновано підготувати відповідні робочі рекомендації.

 Заступник начальника – начальник Зіньківського відділення Гадяцької ОДПІ Сергій Жомір проаналізував діючі та проектні ставки земельного податку місцевих рад. Наголосив, що робота депутатського корпусу районної ради та громад району – нині достатньо злагоджена. Прикладом такої співпраці слугує зайняте Зіньківським районом перше місце за результатами I кварталу 2017 року в рейтингові «Соціально-економічний розвиток районів та міст області» напрямку «Фінансова самодостатність».

Потому Сергій Нерозя повідомив присутнім про надходження із державного бюджету субвенції на соціально-економічний розвиток району на загальну суму близько 10 млн.грн. Значну частину коштів, як зазначив очільник району, буде використано на заміну вікон та дверей у навчальних закладах Зіньківщини.

Із новоствореною обласною Програмою «Бюджет участі Полтавської області», її основними положеннями, принципами, хронологією та етапами ознайомлював представників місцевих рад заступник голови районної ради Сергій Загорулько. Так, взяти участь у Програмі може кожен мешканець Полтавщини віком від 16 років. Для цього він розробляє проект та його кошторис, загальною вартістю не більше 100 тисяч гривень, збирає 30 підписів на підтримку своєї ідеї, самостійно просуває проект серед населення. Проекти-переможці щороку визначаються відкритим голосуванням жителів Полтавської області (онлайн або фізично у пункті супроводу) та фінансуються 50/ 50 з обласного та місцевого бюджетів. Наголосив, що на Зіньківщині локальна група Програми вже створена.

На робочій нараді присутні, також, обмінялись досвідом з ряду інших питань

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>